Ilgaz Kardeşler İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ilgaz Kardeşler İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Ilgaz Kardeşler İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal’da 100 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Ilgaz ve Fatih Ilgaz ortaklığında kuruldu.


Ilgaz Kardeşler İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal’da 100 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Ilgaz ve Fatih Ilgaz ortaklığında kuruldu. 


Ilgaz Kardeşler İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:

1- İNŞAAT a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya Başkalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.Ilgaz Kardeşler İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Karlıktepe Mah.Yaşar Doğu Cad. No.65 B/1 Kartal