10 / 06 / 2023

İnegölspor'a yeni tesis yapılacak!

İnegölspor'a yeni tesis yapılacak!

İnegölspor'un kentsel dönüşümün uygulanacağı bölgeden kaldırılacak olan tesisleri Baykoca Mahallesi'nde inşa edilecek. Büyükşehir Belediyesi ile İnegöl Belediyesi ortaklığında yapılacak olan tesisin proje detayları belli oldu.İnegölspor'un kentsel dönüşümün uygulanacağı bölgeden kaldırılacak olan tesisleri Baykoca Mahallesi'nde inşa edilecek. Büyükşehir Belediyesi ile İnegöl Belediyesi ortaklığında yapılacak olan tesisin proje detayları belli oldu. 


Proje hakkında bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, "Turgutalp Mahallesi'nde bulunan İnegölspor tesisleri, oradaki yoğunluktan dolayı yakın bir zamanda inşaatına başlanacak olan Baykoca Mahallesi'ne taşıyoruz. Projesi tamamen İnegöl Belediyesi tarafından hazırlanan İnegölspor tesisleri Büyükşehir Belediyesi tarafından ihaleye çıkartılıp uygulamasına başlanacak. İnegölspor Başkanı Eşref Güç ve yöneticilerini Etüt Proje Müdürlüğüne davet ettik, yapılan projenin son halini varsa onların da taleplerini almak için değerlendirme toplantısı yapıyoruz" dedi. 


"YENİ PROJEMİZ HAZIR" 

İnegölspor Başkanı Eşref Güç ise, "30 yıldır kullandığımız, o zamanki imkânlarla yapılmış olan İnegölspor tesislerini yapanlara, dönemin belediye başkanına ve katkısı olanlara teşekkür etmek istiyorum. Orası 30 sene İnegölspor'un kalırını çekti. Şimdi yeni projemiz var. Büyükşehir ve İnegöl Belediyesinin önderliğinde İnegölsporagüzel bir tesis yapılıyor" dedi. 


Bursa Haber 

https://www.ticarethaneistanbul.com/


Geri Dön