Çukurova Balkon

İntema Mutfak'tan fonksiyonel çözümler!

İntema Mutfak'tan fonksiyonel çözümler! İntema Mutfak'tan fonksiyonel çözümler!

İntema Mutfak’ın 2013 yılında çıkardığı en yeni mutfak modelleri Vetro ve Lignum da, sundukları fonksiyonel çözümler ile dikkat çekiyor...


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Fark yaratan tasarımlar sunan İntema Mutfak, tasarım ve yenilikçilik anlayışı ile yeni modeller yaratmaya devam ederken, fonksiyonellikten vazgeçmiyor. Tasarımlarında mutfakların daha fazla vakit geçirilen keyifli yaşam alanları olmasına olanak sağlayan İntema Mutfak, aynı zamanda işlevsel, ergonomik ve farklı depolama alanları sunan akılcı çözümleri ile dikkat çekiyor. Hemen hemen tüm çözümlerin tüm modellerde kullanılmasını sağlayan modüler yapı, her eve uygun proje imkanı sunuyor.


MUTFAĞA CAM VEREN TASARIM: VETRO

Vetro model,  mat camın ipeksi dokunuşuyla ahşabın doğallığını harmanlayarak, şık ve dingin bir atmosfer yaratıyor. 90 cm genişliğinde iki kapaklı sürgülü eviye dolabı eviye altında maksimum depolama alanı sağlarken, tel sepetli kiler çözümleri ise ulaşılması zor köşelerde hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor. Aydınlatmalı üst dolap tabanları ve aydınlatmalı alüminyum raflar ise hem genel aydınlatmaya katkıda bulunuyor, hem de yemek hazırlarken tezgahın daha iyi aydınlatılmasını sağlıyor. 


MUTFAKTA DOĞALLIĞIN ÜÇÜNCÜ BOYUTU: LİGNUM

Yeni Lignum modelindeki üç boyutlu doğal ahşap kaplama kapaklar ile yepyeni bir mutfak konsepti sunuluyor. Dalgalı ve hasır desenlerinde; meşe, çikolata ve venge renk seçenekleri olan doğal ahşap yüzeyler, mat lakenin şık ve pastel tonları ile sıradışı bir uyum ve zarafetle bütünleniyor. Eviye dolabındaki çöp kutusu fonksiyonu kullanıcıların malzemeye göre atık ayrıştırması yapmasına olanak sağlıyor. Yüzlerce renk alternatifli kalın lake rafları ise mutfakta alışılan işlevlerinin dışında kitaplık olarak kullanılabiliyor. Böylece son yıllarda yaşam alanlarına dönüşen mutfaklarda geçirilen vakitler daha keyifli hale geliyor. 


İntema Mutfak Hakkında...

İntema Mutfak, Türkiye genelinde 50 satış noktasında bulunan uzman kadrolarıyla, satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra, satış sonrası montaj ve servis hizmetleri sunuyor. İntema Mutfak, her türlü yaşam şekline ve kullanıma uygun, farklı mutfak çözümleri yaratıyor.


www.intemamutfak.com.tr

(0800) 211 70 00 // (0532) 755 75 00