26 / 06 / 2022

İpotekli konut satışları azaldı!

İpotekli konut satışları azaldı!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre 2018 Ekim ayında Türkiye’de 146 bin 536 konut satışı gerçekleştirildi. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre 2018 Ekim ayında Türkiye’de 146 bin 536 konut satıldı ve Türkiye genelinde ipotekli konut satışları bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 79,1 oranında azalış göstererek 8 bin 065 olduğu bir dönemde Birevim; yerli bir girişimciye ait olan özgün finansal çözüm anlayışıyla başarılı sonuçlar elde ederek, sunduğu faizsiz kampanya modelleriyle milli ekonomiye ve ev alacaklara yardımcı oluyor.

Birevim, yeni bir seneyi karşılarken faizsiz ve peşinatsız olarak herkesi ev sahibi olmayı sağlıyor. 

Devletin inşaat ve perakende gibi birçok sektörde yaptığı birlik çağrısı, şirketler tarafından da olumlu yönden destekleniyor. Kendine özgü 4T teminat metoduyla müşteri hakkını koruyan ve güvenilir bir yapılandırma vadeden Birevim, 480 kişiye kadar oluşturduğu tasarruf programlarıyla Türkiye’nin herhangi bir yerinde kolayca ev sahibi olunmasını sağlıyor. 

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi; “Türkiye’de ev almak şu dönemde karlı bir yatırım. Tasarrufa dayalı ev sahibi olmak için birlik olmaya karar vermek çok önemli. Birevim’de banka faizlerinin yükseldiği bir dönemde evinizi ucuza mal edebiliyorsunuz. Aynı zamanda taksitinizi de kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Bizler, size en doğru formulü sunarken, sıfır ya da ikinci el tercihinize göre, istediğiniz şehirde evinizi seçebiliyorsunuz, biz de sizin için o evi satın alıyoruz. 4T güvence metodumuzla hiçbir mağduriyete sebep vermiyoruz. Aynı zamanda noter huzurunda gerçekleşen sıra tespitlerimizle sırası gelen kişiyi birinci aydan itibaren ev sahivi yapıyoruz” dedi.