İrfan Aydoğan: Şirket kuruluşu için bu hafta sonu Katar'a gidiyoruz!

İrfan Aydoğan: Şirket kuruluşu için bu hafta sonu Katar'a gidiyoruz! İrfan Aydoğan: Şirket kuruluşu için bu hafta sonu Katar'a gidiyoruz!

Bağdat Caddesi'nde projeleri bulunduğu na dikkat çeken İrfan Aydoğan, Kadıköy bölgesinde yeni projeler için yer baktıklarını aktardı. Şirket Tuzla bölgesinde de farklı gayrimenkul yatırımlan için arazi arayışını sürdürüyor.

Hafta sonu gezilecek 10 proje 5 site!


Aydoğan Grup Katar'da şirket kurarak bölgeye ilk etapta 100 milyon dolarlık yatırım yapacak. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Aydoğan, "Şirket kuruluşu için bu hafta sonu Katar'a gidiyoruz. Oranın güçlü şirketi Lotus ile yüzde 51'e yüzde 49 oranında ortak olacağımız bir yapılanmaya gideceğiz. Ortaklığın ilk projesi iş merkezi olacak" dedi. 

Tuzla'da butik site Şirket Tuzla İstasyon Caddesi'nde 19 bin 810 metrekare arsa içinde 6 blok ve 118 daireden oluşan butik bir projenin satışına başladı. 18 ay içinde tamamlanıp teslim edilecek proje Aydoğanpark Tuzla ismiyle yükselecek. 2+1'den 4+2'ye farklı büyüklükte daire seçeneklerinin yer aldığı projede fiyatlar 180 bin lira ile 650 bin arasında değişiyor. 


Bugün