İş Modern Ambarlı'da 'örnek iş yeri' açıldı!

İş Modern Ambarlı'da 'örnek iş yeri' açıldı!45'inci yılını kutlayan Sinpaş sadece konut projelerinde değil, ticari projelerinde de alırken kazandırıyor. İş dünyasının ihtiyaç ve taleplerine en ideal çözümler sunan Sinpaş, İş Modern Ambarlı projesinde bir ilke imza atıp Örnek İş Yeri’ni hayata geçirdi.


İş dünyasının tüm ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılamak için dizayn edilen İş Modern Ambarlı projesi daha önce yapılmamış bir uygulamaya imza atıp Örnek İş Yeri’ni ziyaretçilerine sundu.

Dikkat çeken uygulamayla projede bulunmak isteyenler alacakları ünitenin tavan yüksekliği, aks aralıkları gibi mimari özelliklerini ve birçok ayrıntıyı birebir yerinde görerek fikir sahip olabilecekler.

Kusursuz altyapı

İş akışını kolaylaştıracak ve her detayın titizlikle dizayn edildiği proje, çeşitli sektörlerden talep görürken, iş dünyasının tüm ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılıyor. Her yönüyle iş odaklı, geniş ölçekli ve 7 gün 24 saat çalışma fırsatı sunan bir iş yerine sahip olmak isteyenler, iş yerinde rahatlık arayanlar ve iş yükünü azaltmak isteyenler için İş Modern Ambarlı projesi inşa edildi.

Depo-atölye-lojistik-show room kullanımlı alanlar ile imalathane hizmeti verecek ünitelerden meydana gelen İş Modern Ambarlı, orta ve büyük ölçekli sanayi kuruluşları, lojistik firmaları, toptancılar ve otomotiv gibi birçok değişik sektörde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak.

Şekillenebilen esnek üniteler

İş Modern Ambarlı, esnek mimari yapısıyla, tüm ihtiyaçlara en uygun çözümü sunuyor. Yaklaşık 250 metrekareden 12.000 metrekareye kadar birleştirilebilir modüler alanların sunulduğu İş Modern Ambarlı projesinde 10 metreye varan tavan yüksekliği ve 8,75 metre aks aralığıyla çalışma alanlarının en verimli ve kolay bir şekilde kullanımı için alternatifler sunuyor. Metrekarede 1 ton taşıma kapasitesine sahip proje, yüksek enerji tahsisi, bağımsız ünitelerde kişiye özel lojistik alanları, koridorların hava ve ışık almasını sağlayan ferah avlulara sahip olmasıyla fark yaratıyor.

Düzenli trafik akışı, kolay sevkiyat ve yüksek enerji

İki adet TIR rampası ile düzenli trafik akışı sağlanan İş Modern Ambarlı'da, TIR’lar her kata çıkabiliyor ve işyerlerinin önüne yanaşabiliyor. Koridorlarda sevkiyat için ayrılan otopark ve manevra alanları firmaların iş akışlarını kolaylaştırıyor. Metrekare başına sunduğu 100 watt elektrik işlerin kesintisiz bir şekilde tamamlanması planlanıyor.

Avantajlı lokasyon

Sinpaş İş Modern Ambarlı tüm artılarının yanında merkezi bir konuma ve ulaşım rahatlığına da sahip. Proje İstanbul’un Avrupa yakasındaki konteyner limanı olan Ambarlı’ya sadece 5 dakika mesafede. TEM bağlantısına 2-3 dakika uzaklıkta olması, E-5’e çıkamayan lojistik araçlar için büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca E-5, metrobüs ve yeni yapılacak Bakırköy-Beylikdüzü metro hattına yürüme mesafesinde bulunan proje, 3. Havalimanı’na yakınlığıyla da her türlü ulaşım için çok avantajlı bir lokasyonda yer alıyor.

Sanayinin hızla geliştiği bölgede yatırım değeriyle öne çıkan İş Modern Ambarlı, İstanbul'un iş yaşamına yepyeni bir soluk getirecek.

Proje ismi: İŞ MODERN AMBARLI

Lokasyon: Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi, Beysan Sanayi Sitesi, Fuar Caddesi, No: 4

Arsa büyüklüğü: 26 bin 120 metrekare

Bağımsız bölüm sayısı: 184

Metrekare aralığı: 200 - 12.000 metrekare (modüler yapılar)

Fiyat aralığı: 1.575.000 TL – 10.719.000 TL

Teslim tarihi: Aralık 2020

Web sitesi: www.ismodernambarli.com

Telefon: 444 1974