27 / 05 / 2022

İŞKUR'dan ev hanımlarına müjde! Evden çalışarak maaş alacaksınız...

İŞKUR'dan ev hanımlarına müjde! Evden çalışarak maaş alacaksınız...

Türkiye’nin istihdam kurumu İŞKUR, işsiz vatandaşlara yeni fırsatlar sumaya devam ediyor. İŞKUR evde çalışarak para kazanmak isteyenler için iş ilanları yayımladı. İşte detaylar...İŞKUR işsiz vatandaşların gelir sağlamaları için uygun iş bulmaya devam ediyor. İŞKUR şimdi de evden çalışmak isteyenler kişiler için birbirinden farklı özelliklerde iş ilanlarını getiriyor. Özellikle ev hanımlarının aile bütçelerine katkıda bulunacakları bir iş olanağına güvenle ulaşabilmesi için İŞKUR evde iş ilanları sunuluyor.

 İŞKUR dan ev hanımlarına müjde! Evden çalışarak maaş alacaksınız... 

EVDE İŞ FITSATI İŞKUR'DAN

Türkiye'de işçi ile işverenleri bir araya getiren kurum olan İŞKUR, 2022'de evde ek iş fırsatları konusundaki yoğun talebe de karşılık vermeye başladı. İŞKUR’da yayınlanan evde iş fırsatları sayesinde öğrenciler, ev hanımları ve hatta gün içerisinde evde geçirdikleri boş zamanları gelir elde edecek şekilde değerlendirmek isteyen çalışanlarda ek gelir elde edebilme şansına sahip olabiliyor.

Firmalar üretimde veya paketleme aşamasında dışarıya iş vermeye başladı. Pek çok firma pandeminin getirdiği home work kavramına aşinalık sağlayarak evlere iş veriyor. Peki hangi iş imkanları bulunuyor? İşte detaylar...