10 / 08 / 2022

İŞKUR'dan günlük 106 TL ödeme! Siz de alabilirsiniz...

İŞKUR'dan günlük 106 TL ödeme! Siz de alabilirsiniz...

İŞKUR vatandaşlara bir yandan iş bulurken bir yandan da iş sahibi olmaları için kurslar açıyor. İŞKUR meslek eğitim kurslarından faydalanmak isteyen vatandaşlar için günlük ödeme yapacağını açıkladı. İşte tüm detaylar...İŞKUR vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. İŞKUR meslek eğitim kurslarından yararlanan vatandaşlar için günlük ödeme yapacağını duyurdu. Bu ödemeler günlük olarak kişiye göre değişkenlik gösterecek. 

İŞKUR’dan cep harçlığı fırsatından faydalanmak isteyenler için şartları açıkladı. İŞKUR cep harçlığı 106 TL olarak veriliyor. Ödemeler ortalama 49 TL 106 TL arasında değişiyor.

İŞKUR dan günlük 106 TL ödeme! Siz de alabilirsiniz... 

İŞKUR cep harçlığı en az yüzde 50 istihdam garantili olan kurslarda 65,44 TL olarak belirlenirken, sanayi alanındaki kurslar için 106,34 TL ödeme gerçekleştirilebiliyor. 
 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.