06 / 07 / 2022

İslam Memiş'ten çok önemli ‘altın’ uyarısı: “Ağlarsınız”

İslam Memiş'ten çok önemli ‘altın’ uyarısı: “Ağlarsınız”

Altın uzmanı İslam Memiş, yatırımcılara kritik uyarılarda bulundu.YouTube kanalında altının gidişatına yönelik değerlendirmelerde bulunan İslam Memiş, yatırımcıları uyardı.

Gram altındaki kırmızı çizginin 980 TL olduğuna değinen Memiş, yatırımcılara 980 TL’den gram altın almamaları konusunda çağrı yaptı ve 950 TL’yi beklemelerini önerdi.

İslam Memiş ten çok önemli ‘altın’ uyarısı: “Ağlarsınız”

İslam Memiş, yıl sonuna kadar gram altının 1450 TL’ye kadar yükseleceğini savundu ve elindeki altınları satmayı düşünenleri eleştirerek “Satarsan varlığını kaybeder ağlarsın” dedi.Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.