İsmob tasarım yarışması birincilik ödülü Tepe Home'un!

İsmob tasarım yarışması birincilik ödülü Tepe Home'un! İsmob tasarım yarışması birincilik ödülü Tepe Home'un!

Tepe Home, Yatak Odaları Kategorisinde en iyi tasarım ödülüne layık görülürken, tamamlayıcı ürün kategorisinde de en iyi ikinci tasarım ödülü aldı.


Tepe Home, Yatak Odaları Kategorisinde en iyi tasarım ödülüne layık görülürken, tamamlayıcı ürün kategorisinde de en iyi ikinci tasarım ödülü aldı.


Türkiye’nin en büyük, dünyanın en önemli üçüncü mobilya fuarı olan İsmob’un Tasarım ödülleri sahiplerini buldu.


Yemek Odaları, Oturma Odaları, Genç Odaları, Yatak Odalarım, Tamamlayıcı Ürün ve Stand kategorilerinde bir çok markanın katıldığı yarışmada Tepe Home, Yatak Odaları kategorisinde en iyi tasarım ödülüne layık görülürken, tamamlayıcı ürün kategorisinde ise en iyi ikinci tasarım ödülü aldı.


Tepe Home Genel Müdürü Sn. Aykut Coşkan’a takdim edilen ödüller sonrasında aşağıdaki görüşlerini bildirdi;


“2015 yılını tüm Tepe Home departmanlarında “yenilikçi” bakış açısını geliştirmek için alt yapı hazırlıklarımızı tamamlayarak geçirdik. Özellikle Ar-Ge ve tasarım departmanlarımıza yaptığımız yatırımlar ve yoğun çalışmalar sonrasında bu ödüle layık görülmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Tepe Home’un “yeni” konseptini yansıttığımız bu çalışmalarda dünya trendlerini takip eden ve Tepe Home’a özgü bir tasarım dili oluşturarak hayata geçiren tasarım ekibimiz sayesinde Yatak Odaları kategorisinde en iyi tasarım ve tamamlayısı ürün kategorisinde de en iyi ikinci tasarım ödülüne layık görüldük. Bu ödülleri emeği geçen Tüm Tepe Home çalışanlarına armağan ediyorum.”


Haber Sabah Gazetesi'nde şöyle yer aldı;


Tepe Home, İSMOB Tasarım Yarışması'nda Yatak Odaları Kategorisi'nde en iyi tasarım ödülüne layık görülürken, tamamlayıcı ürün kategorisinde de ikinciliği elde etti.


Türkiye'nin en büyük, dünyanın en önemli üçüncü mobilya fuarı olan İSMOB'un Tasarım ödülleri sahiplerini buldu. Yemek Odaları, Oturma Odaları, Genç Odaları, Yatak Odalarım, Tamamlayıcı Ürün ve Stand kategorilerinde bir çok markanın katıldığı yarışmada Tepe Home, Yatak Odaları kategorisinde en iyi tasarım ödülüne layık görülürken, tamamlayıcı ürün kategorisinde ise en iyi ikinci tasarım ödülü aldı. Tepe Home Genel Müdürü Aykut Coşkan, "2015'i tüm Tepe Home departmanlarında yenilikçi bakış açısını geliştirmek için alt yapı hazırlıklarımızı tamamlayarak geçirdik. Özellikle Ar-Ge ve tasarım departmanlarımıza yaptığımız yatırımlar ve yoğun çalışmalar sonrasında bu ödüle layık görülmekten dolayı mutluluk duyuyoruz" diye konuştu. 


'TRENDLERİ TAKİP EDİYORUZ' 

Coşkan, Tepe Home'un "yeni" konseptini yansıtan bu çalışmalarda dünya trendlerini takip ettiklerini ifade ederek "Tepe Home'a özgü bir tasarım dili oluşturarak hayata geçiren tasarım ekibimiz sayesinde Yatak Odaları kategorisinde en iyi tasarım ve tamamlayısı ürün kategorisinde de en iyi ikinci tasarım ödülüne layık görüldük. Bu ödülleri emeği geçen Tüm Tepe Home çalışanlarına armağan ediyorum" diye konuştu. Yatak Odaları Kategorisi En iyi Tasarım Ödülü / Theresa Yatak Odası: Çift kapılı sürgülü dolap, kumaş kaplama başlıklı çift kişilik yatak, 2 adet komodin, 1 adet şifonyerden oluşuyor. Ceviz kaplama ve lake boya teknolojisiyle üretilen yatak odası, dingin ve conforlu yaşam alanları oluşturma fikriyle tasarlandı. Tamamlayıcı Ürün Kategorisi En iyi ikinci tasarım ödülü/ Picanto Dolap: Yepyeni bir tasarım anlayışına sahip olan 8 kapılı cam kapaklı ve tamamen ham ahşaptan üretilen dolabın tasarım fikri yine yenilikçi bir sonsuzluk üzerinden geliştirildi. Dolap içi düzenini sevenler ve yaratıcı fikirlerini dışarıya yansıtmak isteyenler için geliştirildi. 


Sabah