Ispartakule'de 149 bin 900 YTL'ye!

Ispartakule'de 149 bin 900 YTL'ye!Bahçeşehir'de inşa edilen Ispartakule Yeni Bir Şehir projesinde 98 metrekare konutlar 149 bin 900 YTL'den satılıyor. 122 metrekare konutların 186 bin 900 ve 179 metrekare konutların 282 bin 700 YTL'den satıldığı proje Ağustos ayında teslim edilecek. Ispar


Marmara Denizi ve Küçükçekmece gölü manzaralı, İstanbul'un en büyük ve en önemli projelerinden biri olan "Ispartakule Yeni Bir Şehir", trafik ve gürültüden uzakta iş, aile ve sosyal hayatınızda yepyeni bir başlangıç için, ideal ve tüm ayrıntılarıyla sizin için düşünülmüş bir yaşam kulübü olmaya hazırlanıyor.

Bahçeşehir'in mimarı  TOKİ  iştiraki Emlak Pazarlama İnşaat ile birlikte Fideltus ve Öztaş İnşaat'ın güçlü ortaklığıyla hayat bulan İstanbul'un en büyük konut projesi "Ispartakule Yeni Bir Şehir" de yaşama 6 ay kaldı. Tüm çalışmaların hızla devam ettiği projede, özel viyadükle TEM'den direk bağlantı ve yeni Ispartakule gişeleriyle kolay ulaşım sağlamak amacıyla, proje ortakları tarafından 8 köprü 9 kavşak ve 3 şeritli yol yapımı ve örnek daire çalışmaları tamamlanıyor.

Toplam 6000 konut ve 240.000 metrekare ticari araziden oluşan "Ispartakule Yeni Bir Şehir" projesinin Efes, Patara ve Olimpos adalarında bulunan 1982 konutluk bölümün son 300 konutu yeni sahiplerini bekliyor. Lokasyonu, uygun fiyat aralığı ve birçok özelliği ile İstanbul'un en gözde projesinde ev sahibi olmak için kısa bir zaman kaldı. 1982 konut Ağustos 2008'de sahiplerine teslim edilecek. Projenin tamamı ise 2009 yılında tamamlanacak.

"Ispartakule Yeni Bir Şehir"de metrekareleri ve daire tipleri 66 metrekare 1 +1 ile 197 metrekare 4+1 arasında değişen 30 daire seçeneği bulunuyor. Daireler 10 ile 16 katlı toplam 9 blok tipinde bulunuyor.

Peyzaj çalışmalarına da başlanan "Ispartakule Yeni Bir Şehir" projesinde sektöründe dünyanın en önemli markalarından birinin yer alacağı AVM `nin son detayları çok yakın bir zamanda hız kazanıyor. Kiralanabilir alanı itibariyle İstanbul'un en büyük alışveriş merkezlerinden biri olacak ve Türkiye'ye yeni gelecek markalar dahil içinde farklı lezzetlerin keşfedileceği restoranların bulunacağı, supermarket, sinema salonu, çocuklar için eğlence alanları gibi tüm detayların bulunduğu alışveriş ve yaşam merkezi ile proje parlayan yıldız olmaya devam edecek.

Daha rahat ve güvenli bir hayat için tüm tedbirlerin alındığı "Ispartakule Yeni Bir Şehir" de kontrollü giriş - çıkış, kapalı devre kamera sistemi ve 24 saat güvenlik ile huzurunuzu kaçıracak her şey arındırılıyor.

"Ispartakule Yeni Bir Şehir" projesinde yer alan 3 adet ilköğretim okulu, 3 adet ortaöğretim, sağlık ocağı, hastane ise proje ile aynı sürede TOKİ tarafından ihale edilecek.

Tel: 0 212 444 97 97

www.ispartakule.com