İstanbul Medikal Turizm Fuarı açıldı!

İstanbul Medikal Turizm Fuarı açıldı! İstanbul Medikal Turizm Fuarı açıldı!

İstanbul Medikal Turizm Fuarı açıldı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının desteği ve de Türk Hava Yollarının sponsorluğuyla açılan fuar, dünya sağlık turizminin profesyonellerini biraraya getirdi.

"İstanbul Medikal Turizm Fuarı", İstanbul Kongre Merkezi'nde açıldı. 


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının desteği ve Türk Hava Yollarının sponsorluğuyla açılan fuar, dünya sağlık turizminin profesyonellerini buluşturdu. 


Fuara, Türkiye'nin farklı şehirlerinden devlet ve üniversite hastaneleri, özel hastaneler, termal tesisler, spa merkezleri, kaplıcalar, göz, ağız ve diş sağlığı merkezleri, sağlık kuruluşları, sigorta şirketleri, sektörel dernek ve kurumlar ile medya organları katıldı. 


Yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 10 bin ziyaretçinin gelmesi beklenen fuar için Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Hollanda, İsveç, Kosova, Libya, Ürdün, Yemen, Irak, Cezayir, İran ve Kırgızistan'dan gelecek alım heyetleri, fuar katılımcılarıyla bir araya gelecek. Alım heyetleri ve fuar katılımcılarının "birebir toplantılar" yapmasına imkan sağlayacak organizasyonda, yerli ve yabancı konuşmacıların yer alacağı konferans ve paneller de gerçekleştirilecek.


Fuar, 13 Haziran'da sona erecek. 


AA