ISTANBUL REstate Gayrimenkul Fuarı 10 Mayıs'ta başlıyor!

ISTANBUL REstate Gayrimenkul Fuarı 10 Mayıs'ta başlıyor!Türkiye gayrimenkul sektörünün gündemini belirleyen en önemli platformlardan birisi olan Gayrimenkul Zirvesi'nin 12'ncisi, bu yıl sektördeki önemli ve olumlu gelişmelere paralel olarak T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı himayelerinde 10 – 11 Mayıs 2012 ta


Sektörde her zaman ilkleri gerçekleştirmeyi hedefleyen ve Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu olan GYODER tarafından, yine bir ilk gerçekleştirilerek bu yıl 12. Gayrimenkul Zirvesi ve ISTANBUL REstate Gayrimenkul Fuarı, farklı bir konsept doğrultusunda “DEĞİŞİM – DÖNÜŞÜM – DEVAMLILIK” teması ile Hasköy İplik Fabrikası’nda düzenlenecek.

Gayrimenkul sektörü, bu zirvede buluşacak
2000 yılından bu yana GYODER (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve uluslararası bir markaya dönüşen Gayrimenkul Zirvesi’nde, bu yıl yine uluslararası katılımlı bir gayrimenkul buluşması yaşanacak. Türkiye ve dünyanın önde gelen gayrimenkul şirketlerinin üst düzey yöneticileri, sektör temsilcileri, kamu yetkilileri ve uzmanlar bir araya gelerek, gayrimenkul sektöründeki önemli gelişmeleri değerlendirecek.

ISTANBUL REstate 2012, eşsiz fırsatlar sunacak
Küresel ekonomik türbülansa karşın halen en çekici yatırım alanları olan; Doğu Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Rusya ve CIS ülkelerinin oluşturduğu EMEA bölgesi başta olmak üzere uluslararası pazarlara hitap eden ISTANBUL REstate 2012, gayrimenkul sektörünün tüm alanlarını kapsayacak. ISTANBUL REstate Gayrimenkul Fuarı 2012, ticari ve endüstriyel gayrimenkul, proje yatırımı ve tüm gayrimenkul sektörü alanları üzerinde odaklanarak, eşsiz işbirliği fırsatları da sunacak.

20’ye yakın ülkeden, 1.000’i aşkın katılımcı
İki gün süre ile gayrimenkul sektörünün nabzının atacağı Gayrimenkul Zirvesi 12 ve ISTANBUL REstate 2012’ye, 20’ye yakın ülkeden, 1000’i aşkın katılımcının ilgi göstermesi bekleniyor.  Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın açılışını yapacağı Zirve’de gerçekleştirilecek 8 ayrı oturum ve birçok önemli başlık altında; ulusal ve uluslararası boyutlarıyla gayrimenkul sektörü, tüm açılardan ele alınacak.

GYODER
GYODER (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği), “Gayrimenkul sektörünün tanıtımını, temsilini sağlamak, gelişimini teşvik etmek ve sektöre kalite, kontrol, eğitim konularında standartlar getirmek, korumak” amacı ile 2 Ağustos 1999 tarihinde kurulmuştur.

“Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu” GYODER, düzenlediği konferanslar, paneller, eğitim seminerleri, sektör buluşmaları, zirveler ve fuarlar ile gayrimenkul sektöründe ulusal ve uluslararası alanda takip edilmekte, takdir ve kabul görmektedir. Hazırladığı endeks, rapor ve değerlendirmelerle gayrimenkul sektörün en çok ihtiyaç duyduğu veri üretimini de gerçekleştiren GYODER, bugün 250’yi aşan üye sayısıyla önemli bir güç birliği ve sinerjiye de ev sahipliği yapmaktadır.