16 / 08 / 2022

İstanbulkart fiyatları ne kadar? Öğrenci abonman ne kadar? İşte 14 Mayıs 2022 fiyat listesi!

İstanbulkart fiyatları ne kadar? Öğrenci abonman ne kadar? İşte 14 Mayıs 2022 fiyat listesi!

Bu yıl içinde akaryakıta gelen peş peşe zamlarla beraber en çok zam yapılan alan ulaşım oldu! Peki, İstanbul'da şehir içi ulaşım ücretleri ne kadar? Öğrenci aboman ne kadar? İşte 14 Mayıs 2022 fiyat listesi...Ulaşım özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde ulaşım her zaman her açıdan büyük bir problem. Gerek trafik gerekse pahalılık derken pek çok kişi toplu taşımalara yöneldi! Taksi tarifesine gelen inanılmaz zamların ardından otobüsler, metrolar ve minibüsler pek çok kişinin yeni tercihi olmuştı  fakat artık pek çok kişi toplu taşımaya gelen zamlar nedeni ile ondan da vazgeçti!

Ulaşımda zam yağmuru dinmedi! İşte 26 Nisan 2022 güncellenen  <a href='https://emlakkulisi.com/keywords/ankara' style='color:#FF0000;text-decoration:underline;font:bold 14px arial;'>Ankara</a>  ve İstanbul ulaşım fiyat listesi...

Vatandaşlar artık ulaşıma harcadıkları paradan yakınmaya başladı! Geçtiğimiz ay, ulaşım ücretlerine yüzde 40 oranında zam yapılmıştı bu da 16 milyon İstanbulluyu şok etti!  Son zamanlarda ise öğrenci abonman ücreetleri araştırma konusu oldu!

Peki, İstanbul'da şehir içi ulaşım ücretleri ne kadar? Öğrenci abonman ne kadar? İşte 14 Mayıs 2022 fiyat listesi...