12 / 08 / 2022

İstanbullulara yüzde yüz zam şoku! İSPARK otopark ücretleri isyan ettirdi! İşte 20 Haziran 2022 fiyat listesi...

İstanbullulara yüzde yüz zam şoku! İSPARK otopark ücretleri isyan ettirdi! İşte 20 Haziran 2022 fiyat listesi...

İBB iştiraki İSPARK otopark ücretlerine yüzde yüz zam yaptı. İstanbul'da bazı yerlerde 25 lira olarak belirlenen park ücreti 50 ve 60 TL'ye kadar yükseldi. Peki, İSPARK ücretleri ne kadar? İşte 20 Haziran 2022 fiyat listesi...İBB iştiraki İSPARK otopark ücretlerine yüzde yüz zam yaptı. İstanbul'da bazı yerlerde 25 lira olarak belirlenen park ücreti 50 ve 60 TL'ye kadar yükseldi. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi’nde, İBB yönetimi personel maaşlarına yapılan zam sebebiyle park ücretlerine de zam talebinde bulunmuştu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki İstanbul Otopark İşletmeleri Tic. AŞ (İSPARK) otopark ücretleri yüzde yüz zamlandı! Gelen zam haberlerine rağmen İBB'nin resmi internet sitesinde yer alan taban ücret tarifelerinin fiyatları güncellenmedi.

İstanbullulara yüzde yüz zam şoku! İSPARK otopark ücretleri isyan ettirdi! İşte 20 Haziran 2022 fiyat listesi...İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi'nde, İBB yönetiminin, İSPARK personeline yüzde 54,4 oranındaki zammın karşılanabilmesi için park ücreti tarifesinde zam talep etmişti. Bunun üzerine İSPARK tarafından işletilen otopark ücretlerine yüzde 25 zam teklifi kabul görmüştü. Fakat İSPARK'larda uygulanan ücret tarifeleri göz önünde bulundurulduğunda gelen zammın yüzde 25 oranından fazla olduğu dikkat çekti.

Daha önce tam gün otopark ücreti 25 TL yapılan zamla ücretler 50 TL oldu. Bazı yerlerdeyse 60 TL'yi buldu. 

Peki, İSPARK ücretleri ne kadar? İşte 20 Haziran 2022 fiyat listesi...