İsthanbul'un dükkanları satışta

İsthanbul'un dükkanları satışta

Beylikdüzü'nde bin 660 konutuyla yepyeni bir yaşam kuran İstHANbul Evleri, şimdi de site içinde bulunan ticaret merkezlerini satışa sunuyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Han Yapı Gayrimenkul Pazarlama Müdürü Elif Pehlivanlı, İstanbul'un yeni bölgesel çekim merkezi olan Beylikdüzü'nün en kaliteli, güvenilir ve seçkin sitesi içerisinde inşa edilen ticaret merkezlerinin toplam 5 bin 750 m2 net alana sahip olduğunu söyledi.

Elif Pehlivanlı, Kasım 2008'de iş sahiplerine teslim edilecek olan ticaret merkezlerinin İsthanbul Evleri sakinlerine ve çevrede yaşanlara hizmet vermesinin planlandığını ifade ederek, "Ticaret merkezlerinde market, sağlık merkezi-poliklinik, eczane, güzellik merkezi, kuaför, spor ve kişisel bakım merkezi, açık-kapalı yüzme havuzu, kreş, kafeler, restoranlar, dükkânlar ve işyerleri bulunacak. Satışı teklif toplama ve açık artırma yöntemi ile gerçekleştirecek olan ticaret merkezi en uygun koşullarla karlı yatırım avantajları sunuyor. Şimdiden yoğun talep gösterilen ticaret merkezi için verilecek teklifler, en geç 03 Aralık 2007, Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar, Han Yapı'nın Gümüşsuyu Taksim-İstanbul adresine, teslim edilmesi gerekiyor. Daha detaylı bilgiye www.han.com.tr'den veya 444 2 426 numaralı telefonlardan ulaşılabilir" dedi.

pus