İSTİM Tuzla'da metrekaresi 7 bin 100 TL'ye!

İSTİM Tuzla'da metrekaresi 7 bin 100 TL'ye!


Firma: Betacons - Kadim Yapı Ortak Girişimi

Proje: İSTİM Tuzla


Tuzla’da E-5 Karayolu’na sıfır konumda yer alan İSTİM Tuzla projesinde satışlar devam ediyor. İşte İSTİM Tuzla fiyatları...


İSTİM Tuzla projesi Marmara Metal Mamulleri Ticaret A.Ş. mülkiyetinde bulunan arsada  Betacons - Kadim Yapı Ortak Girişimi  tarafından gerçekleştiriliyor. 

stanbul'un Tuzla ilçesinde Anadolu Yakası’nın en büyük sanayi ve ticaret merkezi olacak (İSTİM)’in inşaat çalışmaları devam ediyor. Satışların da sürdüğü projede çeşitli büyüklüklerde 702 dükkan ve 55 bin metrekarelik depo yer alıyor. 

İSTİM Tuzla fiyatları ne kadar?

Tuzla’da E-5 Karayolu’na sıfır konumda yer alan  İSTİM Tuzla  projesinde metrekare birim fiyatı 7 bin 100 liradan başlıyor ve 15 bin liraya kadar çıkıyor. 

İSTİM Tuzla

İSTİM, 12 metre yüksekliği sanayi ve depolamaya ciddi oranda katkı sunuyor. Ayrıca proje 4,10 metre yüksekliğindeki endüstriyel kapılarıyla da araçların giriş çıkışlarına hız verecek.

İSTİ yüksek enerji altyapısı, her sektöre uygun ağır yük taşıma kapasitesi, 7,80 metre kat yükseklikleri, her bağımsız bölümde 4,10 metre yükseliğinde endüstriyel kapı ve 10,50 metre kolon aralıkları olan bir proje.

İSTİM Tuzla projesi Şekerpınar Gişeleri'ne 6 kilometre, E-5'e sıfır konumda, sahile ve marinaya 5 kilometre mesafede yer alıyor. 

Tel: 0 216 446 44 40 - 41
Web: http://www.istimtuzla.com/

İSTİM Tuzla güncel fiyat listesi 2021!


projeye sor