İzmir Folkart Life Bornova adres bilgileri!

İzmir Folkart Life Bornova adres bilgileri!


Firma: Folkart Yapı

Proje: Folkart Life Bornova


120 aya kadar vade imkanı sağlanan projede İzmir- Aydın Otoyolu'na bağlantısı üzerinde bulunuyor. İzmir Folkart Life Bornova adres bilgileri kapsamında proje İzmir'in Bornova ilçesinde yükseliyor.


Ortak kullanım alanları arasında projede kapalı otopark, yüzme havuzları, SPA ve fitness, restoranlar, koşu ve yürüyüş yolu, açık - kapalı süs havuzu, cafe ve çarşı, çocuk havuzu bulunuyor. 


Daire büyüklüklerinin 46 metrekareden başlayıp 211 metrekareye kadar yükselerek dizayn edildiği proje firma bünyesinde kredi kullanılabiliyor. Proje İzmir'in Bornova ilçesinde yükseliyor.


Ödeme seçenekleri kapsamında projede yüzde 25 peşin ödeme ödendiğinde kalan yüzde 75'lik bedel için banka kredisiyle 120 ay taksitlendirme sağlanıyor. Proje 

Folkart Yapı tarafından hayata geçiriliyor.


Daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği proje Çeşme Otoyolu'na ve İzmir-Aydın Otoyolu'na bağlantısı üzerinde bulunuyor.


Daire fiyatlarının 189 bin TL'den başlangıç gösterdiği projede daire teslimleri 2017 yılı Haziran ayında yapılması planlanıyor. Proje toplam 25 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor.


İzmir  Folkart Life Bornova  adres bilgileri: Kazımdirik Mah. 364/11 Sok. Bornova/İzmir


Folkart Life Bornova satış ofisi iletişim

Telefon: 444 22 78 

Web: www.folkartlifebornova.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor