14 / 08 / 2022

İzmit Körfez Geçiş Köprüsü'nde görevli mühendis öldürüldü!

İzmit Körfez Geçiş Köprüsü'nde görevli mühendis öldürüldü!

Cimtaş İnşaat firmasında mühendis olan ve İzmit Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında görevli 32 yaşındaki mühendis Murat Usluoğlu, evinin önünde bıçaklanarak öldürüldü.İzmit Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında görevli 32 yaşındaki mühendis Murat Usluoğlu, evinin önünde bıçaklanarak öldürüldü


Cimtaş İnşaat firmasında mühendis olan ve İzmit Körfez Köprüsü inşaatında görevli olan mühendis Murat Usluoğlu (32), uğradığı bıçaklı saldırıda öldürüldü. Olay, dün saat 05.45'de, Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi 1007 Sokak 13 numarada meydana geldi. 


APARTMANDAKİLER SESE UYANDI

Görev yaptığı İzmit Körfez Köprüsü şantiyesine gitmek için evden çıkan Usluoğlu, apartmanın içinde bıçaklı saldırıya uğradı. Çıkan gürültü üzerine evden çıkan apartman sakinleri, genç mühendisi kanlar içinde buldular. Hemen polis ve ambulansa haber verildi. Olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekipleri, Usluoğlu'nu ambulansla hastaneye götürdü.


KURTARILAMADI

Hastanede yapılan müdahalelere rağmen genç mühendis hayatını kaybetti. Yapılan incelemede Usluoğlu'nun iki bıçak darbesi aldığı belirlendi. Bunun üzerine Cinayet Büro Amirliği ekipleri soruşturma başlattı.


PLANLI MI YOKSA HIRSIZ KURBANI MI?

Olayın ardından harekete geçen Cinayet Ekipleri, olay yerinde inceleme yaptı. Elde edilen bilgilere göre Usluoğlu, apartmanın içinde karşılaştığı kişi yada kişilerce bıçaklı saldırıya uğradı. Polis iki ihtimal üzerinde duruyor. Birinci ihtimale göre olayın planlanmış bir cinayet olabileceği, ikinci ihtimal ise Usluoğlu ev kapısından dışarı çıkınca apartman içinde hırsız yada hırsızlarla karşılaştı. Olayla ilgili soruşturma çok yönlü sürdürülüyor.


Habertürk