06 / 12 / 2022

Jaguar da zam yaptı! İşte Jaguar XE’nin 6 Ekim 2022 fiyat listesi…

Jaguar da zam yaptı! İşte Jaguar XE’nin 6 Ekim 2022 fiyat listesi…

Jaguar’ın sedan modeli XE, yenilenen tasarımıyla Türkiye’de de satışa sunulduğu günden bu yana otomobil severlerin beğenisini topluyor. Ekim ayı fiyat listesini yayımlayan Jaguar, F-XE modelinin de fiyatlarına zam yaptı. İşte, Jaguar F-Type'ın 6 Ekim 2022 fiyat listesi…Jaguar da zam yaptı! İşte Jaguar XE’nin 6 Ekim 2022 fiyat listesi…

Britanyalı premium otomobil üreticisi Jaguar’ın 2015 yılından bu yana ürettiği sedan modeli XE’nin ekim ayı fiyat listesi yayımlandı. Fiyat listesinde Jaguar’ın bazı modellerinde küçük de olsa fiyat artışına gittiği gözlendi.

Dinamik kullanım şekliyle yenilenen Jaguar XE’nin performansı gelişmiş sürüş teknolojileri ve özellikleriyle zenginleştirildi.

Jaguar XE’nin dört çeker sistemi otomobilin performansını ve hakimiyetini artırırken, akıllı güç aktarım dinamikleri ile model, mevcut yol koşullarını analiz eder ve her türlü zeminde dinamik bir kullanım için gücü tekerlekler arasında dağıtıyor.

Akıcı performans ile yakıt verimliliğini bir araya getirmek üzere tasarlanan Jaguar XE, daha güçlü dizel motorlar, daha akıllı bir geri kazanım sistemi aracılığıyla daha yüksek verimlilik ve denge sağlayan teknolojisiyle sunuluyor.

Peki Jaguar XE’nin teknik özellikleri neler? İşte, Jaguar XE’nin teknik özellikleri ve 6 Ekim 2022 fiyat listesi…
Geri Dön