10 / 12 / 2022

Elektrikli bisiklette kaçırılmayacak fırsat! İşte Yuki Lucky’nin 2 Ekim 2022 fiyat listesi…

Elektrikli bisiklette kaçırılmayacak fırsat! İşte Yuki Lucky’nin 2 Ekim 2022 fiyat listesi…

Yuki’nin çevreci elektrikli mopedi Lucky modelinin Ekim 2022 fiyatları açıklandı. Peki, Yuki Lucky moped kaç lira oldu? İşte, Yuki Lucky’nin 2 Ekim 2022 fiyat listesi…Elektrikli bisiklette kaçırılmayacak fırsat! İşte Yuki Lucky’nin 2 Ekim 2022 fiyat listesi…

Yuki Lucky kullandığı elektrik enerjisi ile tek prizle kolayca şarj edebilir ve fosil yakıtta tasarruf edebilirsiniz. Fosil yakıt kullanılmadığı için çevresel kirlenmeyi de önleyen Yuki Lucky, kolay kullanımı sayesinde yolculuğunuza keyif katıyor.

48V12AH aküyle satılan Yuki Lucky, 8 derecelik tırmanma kapasitesi ile geliyor. Yaklaşık 25-30 km menzili olan elektrikli moped Lucky’un maximum taşıma kapasitesi ise 201 kilo gram.

Elektrikli moped Yuki Lucky, saatte 25 km hız yapabilirken, aküsü bittiğinde pedal desteği ile de sürülebilir. Pedal ile sürüldüğünde aküsünü de şarj edebilen elektrikli moped Yuki Lucky, 8 ila 10 saat aralığında full şarj olmaktadır.

61 kilogram ağırlığıyla hafif de olan elektrikli moped Yuki Lucky, kolaylıkla taşınabilir.

Elektrikli moped Yuki Lucky, kırmızı, siyah ve gri olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip.

Peki elektrikli moped Yuki Lucky’un teknik özellikleri neler? İşte, elektrikli moped Yuki Lucky’un teknik özellikleri ve 2 Ekim 2022 fiyat listesi…
Geri Dön