01 / 12 / 2022

Mercedes-Benz G Serisi’nde indirim mi yaptı? İşte Mercedes-Benz G Serisi’nin 2 Ekim 2022 fiyat listesi...

Mercedes-Benz G Serisi’nde indirim mi yaptı? İşte Mercedes-Benz G Serisi’nin 2 Ekim 2022 fiyat listesi...

Dünyanın en beğenilen ve sağlam arazi araçlarından olan Mercedes-Benz’in G serisi’nin ekim ayı fiyatları belli oldu. Mercedes G 400 d kaç lira oldu? İşte, Mercedes-Benz G Serisi’nin 2 Ekim 2022 fiyat listesi…Mercedes-Benz G Serisi’nde indirim mi yaptı? İşte Mercedes-Benz G Serisi’nin 2 Ekim 2022 fiyat listesi...

Mercedes-Benz G Serisi, simgesel ve sağlam görünümüyle kendine hayran bırakıyor. Mercedes mühendisleri tarafından kusursuz bir şekilde tasarladılar. 40 yıldır benzer tasarımıyla G Serisi, sadece muhteşem bir iç ve dış tasarım sunmuyor, kişiliğinizin güçlü yanlarını da ortaya çıkarmanıza olanak sağlıyor.

Klasik arazi araçlarında olmayan ama Mercedes-Benz G Serisi’ni rakiplerinin önüne taşıyan Aktif Ergonomik Koltuk Paketi ise yolculuklarınıza ayrı bir hava katıyor.

Ayrıca, aktif şerit takip yardımcısı ve 360 derece park yardım paketiyle de beğeni topluyor.

Her zeminde olağanüstü tutuşa sahip Mercedes-Benz G Serisi, üretilmeye başlandığı 1979 yılından beri tırmanma kapasitesi, yerden yükseklik ve eğim açısı konularında muadillerini kıskandırıyor. Güvenlik konusunda da çıtayı en yüklere çeken G Serisi, rakiplerinin bir adım önüne geçiyor.

Peki Mercedes-Benz G Serisi’nin teknik özellikleri neler? İşte, Mercedes-Benz G Serisi’nin teknik özellikleri ve fiyat listesi…
Geri Dön