30 / 01 / 2023

Jaguar F-PACE'e Aralık zammı! 10 Aralık 2022 fiyat listesi...

Jaguar F-PACE'e Aralık zammı! 10 Aralık 2022 fiyat listesi...

Tam dinamik performans ve mükemmel yakıt ekonomisi sunan Jaguar F-PACE fiyatları resmen belli oldu. Peki, Jaguar F-PACE fiyatları ne kadar? İşte 10 Aralık 2022 fiyat listesi...Dinamik sürüş ile mükemmel yakıt verimliliğini bir araya getiren Jaguar F-PACE'in fiyatı resmi olarak açıklandı. Jaguar F‑PACE, şehirlerde navigasyonu ve park etmeyi kolaylaştıran ve otoyolda sürüşü daha keyifli hale getiren Sürücü Yardımı özellikleriyle donatılmıştır. Bu teknolojiler sürücünün yükünü azaltmakta ve sürüş keyfini artırmaktadır.

JaguarDrive Control, dinamik modda daha hızlı ve eko modunda daha erken vites değiştirir. Yağmur, Buz ve Kar modları, çekiş düşük olduğunda daha yumuşak bir sürüş için değişir.

Intelligent Driveline Dynamics özellikli Jaguar All Wheel Drive, tahmine dayalı bir dört tekerlekten çekiş sistemidir. Diğer sistemler, araç çekişi kaybettikten sonra devreye girer, ancak bizimki, kavrama kaybolmadan önce kontrolü ve dengeyi korumak için torku öncelikle ön tekerleklere yönlendirir. İsteğe bağlı telefon sinyali güçlendirici ile kablosuz şarj, uyumlu akıllı telefonları kablolar veya şarj bağlantı noktaları olmadan şarj etmenizi sağlar. Arabada, cep telefonları alımı iyileştirmek ve aramaları daha net yapmak için arabanın antenini kullanır.

NanoeTM iyonlaştırma, sürücülerin ve yolcuların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlar. Bu özellik etkinleştirildiğinde, özel olarak tasarlanmış bir filtre dış havadaki küçük parçacıkları yakalar ve PM2.5, toz ve polen gibi uçucu alerjenleri çeker.

Jaguar F-PACE'deki ikinci koltuk sırası, arkadaşlar ve aile için yaklaşık 778 litre olmak üzere 5,6 litre bagaj alanına sahiptir. Daha fazla alana ihtiyacınız varsa, 1,8276 litre kullanılabilir alana erişmek için ikinci koltuk sırasını katlayın. İster hafta içi ister hafta sonu olsun, Jaguar F‑PACE ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyarlanır.

Su geçirmez ve darbeye dayanıklı yeni isteğe bağlı Activity Key 7 ile arabanızın kilidini açın, kilitleyin ve çalıştırın. Siz ve arkadaşlarınızla hangi açık hava aktivitelerini planlarsanız planlayın, artık geleneksel araba anahtarlarına ihtiyacınız yok.

İsteğe bağlı Pixel LED farlar, hareketli dönüş sinyallerine sahiptir. Uyarlanabilir Uzun Far, karşıdan gelen sürücülerin gözlerini kamaştırmamak için ışık huzmesini otomatik olarak bölerek karanlıkta görüşü iyileştirir.

Jaguar F‑PACE, şehirlerde navigasyonu ve park etmeyi kolaylaştıran ve otoyolda sürüşü daha keyifli hale getiren Sürücü Yardımı özellikleriyle donatılmıştır. Bu teknolojiler sürücünün yükünü azaltmakta ve sürüş keyfini artırmaktadır.

Jaguar F-PACE'in fiyatı ne kadar? 10 Aralık 2022 tarihli fiyat listesi
Geri Dön