11 / 12 / 2023

Jaguar I-Pace fiyatlarında son dakika! Jaguar I-Pace ne kadar? 16 Mart 2023 fiyat listesi...

Jaguar I-Pace fiyatlarında son dakika! Jaguar I-Pace ne kadar? 16 Mart 2023 fiyat listesi...

Jaguar I-Pace fiyatları resmen açıklandı. Peki, Jaguar I-Pace'in satış fiyatı ne kadar, kaç TL? İşte 16 Mart 2023 fiyat listesi...Tamamen elektrikli bir otomobil olarak geliştirilen Jaguar I-PACE, geniş iç mekanı ve lüks tasarımıyla Jaguar'ın geleneksel spor otomobili ve lüks zarafeti arasındaki dengeyi yeniden tanımlıyor. FIA Formula E Racing teknolojisi ve İngiliz tasarım gelişmişliği, şık ve aerodinamik bir pelüş otomobil yaratmak için bir araya geliyor.

Jaguar I-PACE 3 milyon TL oldu! 7 Ocak 2023 fiyat listesi...El yapımı yüksek kaliteli iç detaylar, zengin bir kaplama ve çift kontrast dikişlerle kabinde lüks bir his yaratıyor. Gece kullanımında beyaz aydınlatma zarif detayları ortaya çıkarıyor. Sessiz bir motor çerçevesi ve keskin bir dış tasarım sayesinde, iç mekan çok sessiz bir sürüş deneyimi sunuyor.

Tamamen elektrikli mimari, geniş iç mekan ve araç depolama kapasitesinin birleşimiyle Jaguar I-PACE, konfor ve ergonomi için de çeşitli seçenekler sunuyor. WLTP döngüsüne göre 470 kilometrelik bir menzil sunan bu araç, üstün performansı ve sıfır emisyonu ile dikkat çekiyor.

Jaguar I-Pace`e geçen ay 157 bin bu ay 43 bin lira zam geldi! 16 Aralık 2022 fiyat listesi...

Jaguar I-PACE, yüksek enerji yoğunluğuna sahip Lityum İyon hücrelerden oluşan 90 kWh pil takımı ve gelişmiş termal yönetim sistemi ile uzun ömür ve tutarlı performans sağlıyor. Sürücüye odaklanan bu araç, 696 Nm torka, bir elektrik motoruna ve mükemmel ağırlık dağılımına sahip bir spor otomobilden beklenen çevikliği sunuyor.

Jaguar I-PACE ayrıca, sürücü ve yolcuların güvenliği için geliştirilmiş sürücü yardımı özellikleriyle donatılmıştır. Pivi Pro1 bilgi-eğlence sistemi, akıllı telefonlarla uyumlu ve sezgisel kontrol seçenekleri sunarak önemli haber ve eğlence bilgilerini kullanıcılara anında sunuyor.

Jaguar I-Pace fiyatları resmen açıklandı. Peki, Jaguar I-Pace'in satış fiyatı ne kadar, kaç TL? İşte 16 Mart 2023 fiyat listesi...

Geri Dön