Kaan Yücel kimdir

Kaan Yücel kimdirEston Yapı'nın Genel Müdürü Kaan Yücel kimdir


 

1969 yılında İstanbul"da doğan Kaan Yücel, Alman Lisesi"nde eğitimini tamamladıktan sonra 1993 yılında Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi"nde İnşaat Mühendisliği Lisans Programı"nı bitirmiş, ardından Boğaziçi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi"ndeki İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans programını 1995"te tamamlamıştır.

 

 

1993-1995 yılları arasında Alarko Aldem"de planlama mühendisi ve saha mühendisi olarak görev aldı. 1995-1996 yıllarında Alarko Aslim Berlin şantiyesinde şžantiye şžefi olarak Alarko"daki çalıştı.

 

 

 

 

Kaan Yücel,1997 yılında Eston Yapı A.şž."de teknik müdür yardımcısı olarak göreve başladı. 2003 - 2007 yılları arasında Eston Villa Proje Müdürü olarak Türkiye"nin  birçok şehrinde inşaatlar yapan Yücel, daha sonra Deutsche Bank A.şž. de gayrimenkul yatırımları ve finansmanı konularında danışman olarak görev aldı.

 

 

 

 

Kaan Yücel, Mayıs 2009 dan bu yana daha önce çeşitli kademelerinde görev almış olduğu Eston Yapı A.şž. de Genel Müdür olarak çalışmaktadır.

 

 

 

 

1 çocuk babası olan Yücel çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilmekte, seyahat etmekten, spor yapmaktan ve sinemadan hoşlanmaktadır.