Çukurova Balkon

Kaley Cuoco Los Angeles'taki evini satıyor!

Kaley Cuoco Los Angeles'taki evini satıyor! Kaley Cuoco Los Angeles'taki evini satıyor!

Ünlü oyuncu Kaley Cuoco, Los Angeles'ta eski eşiyle yaşadığı malikanesini bir türlü satamıyor. Fiyatında 1 milyon dolarlık indirim yaptığı halde görkemli malikane hala yeni sahibini bulamadı.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


The Big Bang Theory adlı dizide rol alan Kaley Cuoco, Los Angeles'ta ünlülerin birbirine komşu olduğu pahalı ve gözde Tarzana bölgesindeki malikanesini satışa çıkardı. Kaley Cuoco'nun ilk eşi Ryan Sweeting ile evlendikten bir yıl sonra 2014 yılında satın aldığı dev malikane, pahalı konutların bulunduğu Mullholand Park'ta yer alıyor.

 

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; aslında bu malikanenin ilk sahibi Khloe Kardashian idi. İlk eşi Lamar Odom ile evliyken burada yaşıyordu. Ancak sonra çiftin evliliği bozuldu ve boşandılar. Kaley Cuoco, bu malikaneyi ilk kez bu yılın mayıs ayında 6.9 milyon dolara satışa çıkardı. Ancak alıcı çıkmayınca çareyi evin fiyatını 5.95 milyona düşürdü. Cuoco, malikaneyi Khloe Kardashian'dan 5.5 milyon dolara satın aldı.

 

Yedi yatak odası dokuz tane de banyosu bulunan malikane İspanyol tarzı inşa edildi. Bir geniş profesyonel mutfak ve kendine özel sinema, yüzme havuzu ve spa da malikanenin özellikleri arasında yer alıyor.

 

Kaley Cuoco, malikaneyi Khloe Kardashian satışa çıkardığında gidip görmüş. Yapıya ilk görüşte aşık olduğunu belirten Cuoco, daha sonra satın aldı. İlk evliliğini yaptıktan bir yıl sonra satın aldığı ev Kaley Cuoco'ya çok da uğurlu gelmedi. Cuoco ve eski eşi Ryan Sweeting bu evde iki yıl yaşadıktan sonra boşandılar.