08 / 08 / 2022

Leonardo DiCaprio Los Angeles'taki evini satıyor!

Leonardo DiCaprio Los Angeles'taki evini satıyor!

Dünyaca ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio, dört sene önce ünlü şarkıcı Moby'den satın aldığı Los Angeles'taki konutunu kar elde etmeden 4,9 milyon dolara satışa sundu. 1926'da Tudor dönemi mimarisine uygun dizayn edilen konut, bugünün moden mimarisiyle harmanlandı.Oscar’lı oyuncu Leonardo DiCaprio, ünlü şarkıcı Moby’den 2018 yılında satın aldığı Los Angeles'taki konutunu satmak istiyor. NTV'de yer alan habere göre; 47 yaşında olan Amerikalı aktör, Ağustos'ta 5,75 milyon dolara satışa sunduğu fakat alıcı bulamadığı konutunu, bu kez fiyatını düşürerek satmaya karar verdi.

DiCaprio, konut için tam 4,895 milyon dolar fiyat belirledi. Oysa konutu Moby’ye 4,91 milyon dolar ödeyerek satın almıştı. 1926'da Tudor dönemi (1485-1603 arası İngiltere ve Galler’de yaşandı) mimarisine uygun dizayn edilen konut, bugünün moden mimarisiyle harmanlanmış durumda.

Leonardo DiCaprio Los Angeles taki evini satıyor!

'SARAY YAVRUSU'

Yüksek tavanlı, geniş odaları bulunan konutta üç söminesi, gurme mutfağı, yemek odası, sinema odası, havuz ve spa yer alıyor.

İki büyük yatak odası, iki ek yatak odası, terası olan konutun spor salonu ve ofisinin yanı sıra banyolu ve buhar odalı bir misafir yatak odası da mevcut. Sessiz ve sakin çevresi, ormana benzeyen bahçesiyle ve özel çitleriyle konut, etraftan izole edilmiş şekilde.

Tina Turner hafta sonları için İsviçre'den malikane aldı!

Adriana Lima Miami'deki evini sattı!

Justin Timberlake New York’taki çatı katını sattı!