Kanada Okulları'ndan Sakarya Karasu'ya yeni kampüs!

Kanada Okulları'ndan Sakarya Karasu'ya yeni kampüs!franchising çalışmalarına devam eden Kanada Okulları, Sakarya’nın Karasu ilçesinde yeni kampüs açtı.


Kanada Okulları, Sakarya’nın Karasu ilçesinde 2020-2021 döneminde yeni bir kampüsle öğrencilerle bir araya geliyor.

Kanada Okulları tarafından yapılan açıklamaya göre, franchising çalışmalarına devam eden kurum, isim halkasına başta Sakarya olmak üzere Türkiye'nin çeşitli noktalarındaki yeni kampüslerini ekliyor.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, yapılan açıklamada görüşleri yer alan Kanada Okulları Karasu Kampüsü Kurucusu Ümit Varol, yeni eğitim yatırımının Sakarya'ya hayırlı olmasını dilediğini kaydederek "Eğitim sistematiği ve başarısı anlamında uzun süredir takip ettiğim Kanada okullarını güzel ilçemize kazandırdığımız için heyecanlıyım. İnşallah böylelikle eğitim çıtasını çok daha yukarılara çıkaracağız. 'İşimiz gücümüz eğitim' parolasıyla çıktığımız bu yolda ilçemiz Karasu'nun bu talebini karşılamış olmak bizleri son derece mutlu etti. Bu denli büyük bir markanın ilçemize gelmiş olması velilerimiz ve öğrencilerimiz için gerçekten büyük bir fırsat." dedi.

Kanada Okulları

Kanada Okulları Karasu Kampüsü Üst Yöneticisi Arif Zor da Kanada Okulları'nın eğitim modeli ve yerleşkeleriyle her zaman çalışma yapmak istedikleri bir kurum olduğunu söyledi.

Bugünden sonra akademik başarı, güçlü dil eğitimi, sosyal ve sportif faaliyetlerle hızlıca öğrencilerin geleceğe daha güçlü bakmalarını sağlayacaklarını dile getiren Zor, "Geleceğimiz olan öğrencilerimiz her şeyin en iyisine layıktır ve biz eğitimciler en iyiyi hazırlamak için durmadan var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu amaçla öğrencilerimiz yabancı öğretmenlerden İngilizce öğrenme, uluslararası projelerde Karasu’yu ve ülkemizi temsil etme şansına sahip olacaklar. İngilizce eğitimini çok iyi bir şekilde vereceğiz." şeklinde konuştu.

 

Kanada Okulları'ndan Adana'ya yeni kampüs!