Kartal Eagle Park resimleri!

Kartal Eagle Park resimleri! Kartal Eagle Park resimleri!

Firma: Ase Yapı

Proje: Eagle Park

Kartal Eagle Park resimleri ile ilgili görselleri haberimizden inceleyebilirsiniz. Anadolu Yakası Kartal'da Ase Yapı tarafından hayata geçirilen proje ile ilgili detaylı görsellere www.eagleparkevleri.com web adresinden ulaşabilirsiniz...1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire alternatifleri sunan Eagle Park, Kartal'da  Ase Yapı  tarafından hayata geçirildi. Projenin arsa büyüklüğü 5 bin 374 metrekare olarak belirlendi.


7 blok olarak planlanan Eagle Park, toplam 125 adet daireden oluşuyor. Daire teslimleri hemen yapılan projede, yürüyüş yolları, yüzme havuzu, spor alanları, dinlenme alanları, oyun alanları, kapalı otopark,  güvenlik, yeşil alanlar, fitness merkezi, ve sauna gibi olanaklar bulunuyor.


Banka kredisi kullanılabilen Eagle Park, lokasyon olarak toplu ulaşıma da yakın mesafede yer alıyor. Proje hakkında detaylı bilgiler için (0216) 517 05 70 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Dubleks daire tiplerinin de bulunduğu  Eagle Park  Kartal Evleri, 8 bin 588 metrekare inşaat alanına sahip. Proje sahil yoluna 10 dakikalık uzaklık mesafesinde yer alıyor.


Kartal Eagle Park resimleri 


 


Kartal Eagle Park resimleri 
Kartal Eagle Park resimleri 


 


Kordonboyu Mahallesi Tekel Caddesi No: 52 / 54 Atalar / Kartal


Telefon: (0216) 517 05 70

Web Adresi: www.eagleparkevleri.com

Gizem Çelik/Emlakkulisi.com


projeye sor