Kayseri Büyükşehir yatırımları hız kesmiyor!

Kayseri Büyükşehir yatırımları hız kesmiyor! Kayseri Büyükşehir yatırımları hız kesmiyor!

Kentteki yatırımlarına son sürat devam eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Sarız ve Pınarbaşı ilçelerini ziyaret ederek yatırımlar hakkında bilgi aldı.Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, her hafta birkaç ilçeyi ziyaret ederek yatırımları takip ediyor ve talepleri yerinde dinliyor.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bu kapsamda Sarız ve Pınarbaşı ilçelerini de ziyaret etti. Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Başkan Çelik, ilçe kaymakamlıkları ve belediye başkanlıklarını ziyaretinde hiçbir ayrım yapmadan tüm ilçelere hız kesmeden yatırım yapmaya devam ettiklerini belirtti.

Başkan Çelik, ilk ziyaretini Sarız ilçesine gerçekleştirdi. AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte Sarız’a giden Başkan Mustafa Çelik, İlçe Kaymakamlığı’nı ziyaret ederek Kaymakam Ahmet Solmaz ile de görüşme gerçekleştirdi.

Kaymakamlığı ziyaretinde fırsat buldukça ilçeleri ziyaret ederek ihtiyaçları tespit ettiklerini belirten Başkan Çelik, “Çalışmaları yerinde görmek ve talepleri dinlemek çok daha verimli hizmet etmemizi sağlıyor” diye konuştu.

Sarız Kaymakamı Ahmet Solmaz da Büyükşehir Belediyesi’nin Sarız’a gerçekleştirdiği yatırımlar nedeniyle teşekkür ederek, “Her zaman yanımızda olduğunuzu gösterdiniz. Herhangi bir ilçe farkı gözetmeden adaletli bir şekilde hizmet sunduğunuza şahidiz. Şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

SARIZ BELEDİYE BAŞKANI’NDAN TEŞEKKÜR

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte Sarız Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu’nu da ziyaret etti. Sarız Belediye Başkanı Eroğlu, Büyükşehir Belediyesi’nden son derece memnun olduklarını söyledi. Yapılan hizmetlerden dolayı teşekkürlerini sunan Eroğlu, ilçe merkezindeki asfalt çalışması için de destek istedi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de şehir merkezinde çalışırken ilçeleri ihmal etmediklerini belirtti. Her hafta ilçelere ziyaret ettiklerini söyleyen Başkan Çelik, Sarız’a yapılan hizmetlere de değinerek “Sarız’da alt yapıda çok iyi hale geldik. Hayvanların içme suyu ve tarımsal sulama alanında da çok iyi durumdayız. Sarız’ın en prestijli binası olan sosyal yaşam merkezini ilçemize kazandırdık. Kapalı Pazar Yeri ihalesini yaptık ve yakında yapımına başlanacak. Amacımız kent merkezi konforunu ilçelerimize de yansıtmak. Asfalt konusunda da ilçe belediyemiz alt yapı çalışmalarını tamamlar tamamlamaz ekibi göndereceğiz. Şehir merkezindeki kalitede asfalt yapacağız. Biz hizmet ederken hiçbir zaman siyasi farklılık gözetmedik. Partilere değil vatandaşlara hizmet ediyoruz. Bunun sonucunda da yaptığımız hizmetler takdir ediliyor” diye konuştu.

BAŞKAN ÇELİK PINARBAŞI İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Sarız’dan sonra Pınarbaşı ilçesine geçti. AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte Pınarbaşı ilçesini ziyaret eden Başkan Çelik, Pınarbaşı Belediyesi’ne de geçerek Belediye Başkanı Hamit Çevik ile bir süre konuştu.

İlçelerin ihtiyaçları için parti ayrımı yapmadan koşturmaya devam ettiklerini belirten Başkan Çelik, “Sık sık ilçeleri ziyaret ederek ihtiyaçları tespit ediyoruz. Bunun neticesinde yaptığımız yatırımlarla ilgili de halkımızdan olumlu geri dönüşler alıyoruz” dedi.

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATLARI DA ZİYARET EDİLDİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte yaptığı Sarız ve Pınarbaşı ziyaretlerinde her iki ilçenin AK Parti İlçe Başkanlıklarını da ziyaret ederek partililerle görüştü. Sarız’da AK Parti İlçe Başkanı Hulusi Kara’yı ziyaret ederek ilçe teşkilatında partililerle de buluşan Başkan Mustafa Çelik, Pınarbaşı ilçesinde de AK Parti İlçe Başkanı Türkay Kara ve partililerle istişarelerde bulundu.