Kayseri İpek Diamond'taki daireler satışta!

Kayseri İpek Diamond'taki daireler satışta! Kayseri İpek Diamond'taki daireler satışta!

Gayrimenkul sektörüne 2006 yılında Kayseri'de inşa ettiği İpeksaray AVM ile giriş yapan İpek Mobilya şimdi de konut üretimine başladı. Grubun Altın Ok Kardeşler ile Kayseri'de geliştirdiği Diamond projesinin satışlarına başlandı.Gayrimenkul sektörüne 2006 yılında Kayseri'de inşa ettiği İpeksaray AVM ile giriş yapan İpek Mobilya şimdi de konut üretimine başladı. Grubun Altın Ok Kardeşler ile Kayseri'de geliştirdiği Diamond projesinin satışlarına başlandı. 


2004 yılında Çinkom maden fabrikasını bünyesine katan şirketin "Yönetim Kurulu Başkam Saffet Arslan, mobilya ve maden alanındaki başarısını gayrimenkul sektörüyle pekiştirmeyi hedefliyor.

İpek Mobilyanın kurucusu ve "Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan, girişimde bulundukları her işte başarı odaklı çalıştıklarım belirterek, "Ülkemize layık olan eserleri üretmeyi hedefliyoruz. 2006 yılında İpeksaray AVM ile modern alışveriş kültürüyle tanışan Kayserilileri, şimdi de Altın Ok Kardeşlerle bir araya gelip projelendirdiğimiz, İpek Diamond ile buluşturuyoruz" dedi. 


DİAMOND İLE REZİDANS LÜKSÜ 

Kayseri'nin merkezinde yükselecek olan İpek Diamond projesi mimarisi kadar geniş rezidans konseptinde daire planlarıyla öne çıkıyor. Diamond projesinin 13 katlı üç rezidans bloğunda 130 adet 4+1 olarak tasarlanan daireler 240 ve 280 metrekare büyüklüğünde olacak. 

Kayserili işadamı Saffet Arslan, dairelerin tamamının akıllı ev teknolojisiyle kurgulandığını belirterek, "Projemizde, 'Hayat boyu, hayat dolu sloganıyla sakinlerine hem kolaylık getirecek, hem de güvenlik konusunda içlerini rahatlatacak bir planlama yaptık" diye konuştu.


KAYSERİ'YE DEĞER KATIYORUZ 

Kapalı otoparkı, vale hizmeti, cadde üstü mağazaları, kafeler, restoranlar, çeşitli dinlence ve eğlence alanları ile projenin dikkat çektiğini belirten Arslan, "Bay ve bayanların ayrı ayrı girebileceği jakuziler, geniş peyzaj ve spor alanları ile Kayseri nin gayrimenkul sektöründe katettiği yolu, ortaya koyacak prestijli proje geliştirdik. Kayserimize değer katmayı hedefliyoruz" ifadelerini kullandı. 


Yenit Akit