Kayseri Sahabiye Dönüşüm Projesi için iki ayrı ihale yapılacak!

Kayseri Sahabiye Dönüşüm Projesi için iki ayrı ihale yapılacak! Kayseri Sahabiye Dönüşüm Projesi için iki ayrı ihale yapılacak!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi’nde kat karşılığı iki ihale yapılacak.


Kentteki dönüşüm çalışmalarına devam eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi’nde kat karşılığı iki ihale gerçekleştirilecek. Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre,  24 Eylül Salı günü 4 bloğun yapımı için kat karşılığı iki ayrı ihale yapacak.
 
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin vizyon projelerinden olan ve hızla yükselmeye devam eden Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi’nde bir ihale daha yapılıyor. 1. Etap 2. Kısımda yer alan 4 blok için 2 ayrı ihale yapılacak. 1 blok hak sahipleri, 1 blokta müteahhit firma için gerçekleştirilecek olan ihalelerin tarihi ise 24 Eylül Salı olarak belirtildi. İhaleler saat 10.00 ve 11.00’de Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Salonu’nda yapılacak. Her iki ihaleye katılmak isteyenlerin ihale tarihine kadar Büyükşehir Belediyesi İmar A.Ş.’ye müracaatlarını yapmaları gerektiği bildirildi.
 

A4 ve A5 Blokların Kat Karşılığı İnşaat Yapım İşi ihale detayı için tıklayın
 

E ve A6 Blokların Kat Karşılığı İnşaat Yapım İşi ihale detayı için tıklayın