Kayseri Yemliha'ya beş yıldızlı sosyal tesis!

Kayseri Yemliha'ya beş yıldızlı sosyal tesis! Kayseri Yemliha'ya beş yıldızlı sosyal tesis!

Kentteki yatırımlarına son sürat devam eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezi ve ilçelerin yanı sıra mahallelere de beş yıldızlı sosyal tesisler inşa ediyor. 

Çalışmalarına son sürat devam eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezi ve ilçelerin yanı sıra mahallelere de beş yıldızlı sosyal tesisler inşa ediyor. Yemliha’ya inşa edilen sosyal yaşam merkezi hizmet vermeye başladı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Kayseri’ye kazandırdığı sosyal yaşam merkezlerine Yemliha Sosyal Yaşam Merkezi de eklendi. Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Yemliha Sosyal Yaşam Merkezi’nde 2 Adet 85’er metrekare büyüklüğünde yüzme havuzu, düğün, nişan, konferans gibi toplu etkinliklerin yapılabileceği yaklaşık 400 metrekare büyüklüğünde çok amaçlı salon, KAYMEK kurslarının verileceği 5 adet derslik, fitness salonu, internet salonu, kütüphane ve kadınlar lokali gibi birimler bulunuyor. Sosyal Yaşam Merkezi’nin bahçesine Yemlihalı kadınların Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’ten talepleri doğrultusunda tenis kortu da inşa edildi.