Kendall Jenner'ın Batı Hollywood'daki 8,5 milyon dolarlık evi!

Kendall Jenner'ın Batı Hollywood'daki 8,5 milyon dolarlık evi! Kendall Jenner'ın Batı Hollywood'daki 8,5 milyon dolarlık evi!

Dünyanın en çok kazanan modeller arasında bulunan Kendall Jenner da birçok hayranı tarafından çok merak edilen evinin kapılarını açtı.


24 yaşına giren Kendall Jenner, iki yıl önce Charlie Sheen'den satın aldığı Beverly Hills'teki malikanesine yaptığı Noel ve yeni yıl süslemelerinin görüntüsünü sosyal medya hesabından yayınladı.

 

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Jenner'ın, Instagram sayfasının "hikayeler" bölümünde paylaştığı bu görüntüler, ünlü modelin evinin iç dekorasyonuyla ilgili takipçilerine önerilerde bulundu. 

 

Hollywood'da kendine ait ev alan Kendall Jenner, iki yıl önce Beverly Hills'e taşındı. Aktör Charlie Sheen'in defalarca satışa sunduğu ancak bir türlü elinden çıkaramadığı malikanesini seçti.

 

Kendall Jenner, Batı Hollywood'da bulunan ilk evini satarak 8,5 milyon dolara bu evi satın aldı. Sonra da hatırı sayılır bir para harcayıp yeniden dekore ettirdi.

 

Jenner, herkesi şaşırtarak geçtiğimiz gün de "Kenny'de Noel" notuyla evinde çektiği videoları yayınladı. 

 

Kendall Jenner'ın malikanesinin minimal bir tarzda döşenen parçalarda bulunuyor. 

 

Jenner'ın şömineli salonunda bulunan geniş kitaplık da takipçileri bulunuyor.

 

Kendall Jenner'ın Charlie Sheen'den aldığı ev, Akdeniz tarzında inşa edildi. Malikanenin içerisinde özellikle 1920'lerde ve 30'larda çok gözde olan kemerli kapılar ve geçitler bulunuyor.

 

Kendall Jenner'ın malikanesinde yedi yatak odası ve yedi banyosu bulunuyor. 

 

Malikanenin inşa edildiği tarih 1992 olarak açıklandı. 

 

Bir şef mutfağı, kendine özel spor salonu, sinema salonu, oyun odası malikanenin özellikleri arasında bulunuyor.

 

Malikanenin geniş bir yüzme havuzu yer alıyor. Zaman zaman kullanılmak amacıyla inşa edilen ev dışındaki mutfak da bütün gerekli ekipmanlara sahip.

 

Kendall Jenner, 22.5 milyon dolar ile geçen yıl en çok kazanan model sıralamasında ilk sırada yer alıyordu.