Kent Konut ev almak isteyenlere cazip imkanlar sunuyor!

Kent Konut ev almak isteyenlere cazip imkanlar sunuyor!Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan ve birçok projeyi Kocaeli'ye kazandıran Kent Konut un konut alanına farklı bir anlayış getiren dev projeleri yeni inşaatlarla halka sunuluyor.


Kocaeli Büyükşehir Belep esi iştiraki olan ve birçok projeyi Kocaeli'ye kazandıran Kent Konut un konut alanına farklı bir anlayış getiren dev projeleri yeni inşaatlarla halka sunuluyor. Büyükşehir iştiraki Kent Konut, proje satışlarında da cazip seçenek ve kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Kent Konut. Yuvacık Doğa Evleri. Avışığı ve Çmarlıkent Konutları'nda ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 25'lik peşinatın sadece yüzde birini hemen almak kaydıyla gen kalanını ev tesliminde tahsis ediyor. 


Kent Konut düzenli kentleşmeyi sağlamak. çarpık kentleşmenin öıuıne geçmek, çağdaş bir kentsel dönüşüm yapmak, artan nüfusun getirdiği sosyal donatı eksikliğini gidermek, konut, sanayi ve ticaret alanı ılıtiyacmı karşılamak amacıyla projeler üretmeye devanı ediyor. Bu amaçla Kocaeli halkı için planlı, alt yapısı tamamlanmış, yeşil alanlar ve sosyal donatılar ile zenginleştirilmiş yaşam alanları üretiyor. 


Sosyal belediyeciliğin gereği olarak alt gelir gruplarına yönelik çalışmalarıyla da dikkat çekeıı Kent Konul, hak sahipliği kura çekimi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun katılımıyla yapılan İzmit Kent 5. Etap'ta da çalışmalar tamamlanmak üzere. Kent Konut daireleri eksiksiz teslim etmek için son kontrolleri hak sahipleriyle birlikte yapıyor. Projede 8 blok 494 daire bulunuyor 


Ayrıntılı Haber