08 / 08 / 2022

Kenwood kMix ile yemek yapmak sanata dönüşüyor!

Kenwood kMix ile yemek yapmak sanata dönüşüyor!

Avrupa’nın gıda hazırlamada lider markası Kenwood, kMix Mutfak Şefi ile lezzet ustası kadınların hayatına kolaylık getiriyor. kMix Mutfak Şefi ile makarna, cupcake, kurabiye gibi farklı lezzetleri evinizde deneyebilir, mutfakta harikalar yaratabilirsiniz.Avrupa’nın gıda hazırlamada lider markası Kenwood, kMix Mutfak Şefi ile lezzet ustası kadınların hayatına kolaylık getiriyor. kMix Mutfak Şefi ile makarna, cupcake, kurabiye gibi farklı lezzetleri evinizde deneyebilir, mutfakta harikalar yaratabilirsiniz.


Günün büyük bir bölümünü mutfakta geçiren kadınların en çok ihtiyacı olan şey mutfakta zaman kazanmak. Kolay kullanım özelliği ve fonksiyonelliğin buluştuğu Kenwood kMix Mutfak Şefi, mutfakta harcadığınız zamanı en aza indirmeniz için tasarlandı. Birden fazla işlem yapma kapasitesine sahip Kenwood kMix Mutfak Şefi, mutfaktaki en renkli yardımcınız.


Son yıllarda klasik renklerin yerini canlı renklerin aldığı mutfak tasarımlarında ufak dokunuşlarla farklılıklar yaratmanız mümkün. Mutfağınızda yapacağınız renk oyunlarına mutfak aletlerinizi dâhil edebilir, mutfağınızı daha modern ve şık bir hale dönüştürebilirsiniz. Mavi, sarı, kırmızı, turuncu ve pembe renk seçenekleri sunan Kenwood kMix Mutfak Şefi ile mutfağınızı renklendirecek, yemek hazırlarken kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz.


5 litre paslanmaz çelik kâsesi, 500W motor gücü ve akıllıca tasarlanmış aksesuarları ile en sert hamurların bile üstesinden gelen Kenwood kMix Mutfak Şefi, ergonomik tasarımıyla da yemek yapmayı zevkli ve kolay hale getiriyor. Elektronik hız kontrolü ise malzemeleri istediğiniz hızda karıştırarak kâse dışına sıçramasını önlüyor. Kenwood Mutfak Şefleri ile sevdiklerinize yemek hazırlamanın keyfini yaşayacak,  mutfakta ne kadar iyi olduğunuzu kanıtlayacaksınız.


Kenwood kMix Mutfak Şefleri için tavsiye edilen satış fiyatı KDV dâhil 1.999 TL’dir.