19 / 08 / 2022

Kerim Gözalan vefat etti! 

Kerim Gözalan vefat etti! 

Gözalan Group Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Gözalan hayatını kaybetti. Gözalan Group, taziye ilanı yayınladı. Gözalan Group Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Gözalan vefat etti. Gözalan Group, taziye ilanı yayınladı. 

Gözalan Group'un temelleri 1969'da Almanya'da atıldı ve 4 sektörde 10'u aşkın marka yatırımı bulunuyor. Gözalan Group'un 50'den fazla mağazası, 500'e yakın çalışanı mevcut. Perakende, turizm, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet gösteren Gözalan Group, tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi, en doğru ve en uygun olan ürünlerin hizmete sunulmasını amaçlıyor.

Gözalan Group'un taziye ilanı:

"Şirketimizin kurucusu, Yönetim Kurulu Başkanı, engin vizyonu ve yarattığı değerlerle bugüne ulaşmamızı sağlayan değerli büyüğümüz Kerim Gözalan'ı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Kerim Bey'i güler yüzüyle, hoşsohbetiyle, çok değerli tavsiyeleriyle ve en önemlisi babacan yaklaşımıyla daima hatırlayacağız."

Biz de www.emlakkulisi.com ailesi olarak merhum Kerim Gözalan'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz...