06 / 02 / 2023

Altun Yapı

Altun Yapı

Uluhan Grup'un Babil Kuleleri yaşam ve iş merkezinde yeni bir iş modeliyle hayata geçirdiği Babil Çarşı'da yer alan işyerleri alanlarında tek olacak ve kazançları garanti altına alınacak

Babil Çarşı'da işyerlerine garantili kazanç modeli! 1.500 lira taksitle!

Uluhan Grup'un Babil Kuleleri yaşam ve iş merkezinde yeni bir iş modeliyle hayata geçirdiği Babil Çarşı'da yer alan işyerleri alanlarında tek olacak ve kazançları garanti altına alınacak

Uluhan Babil Çarşı'da 1.950 TL taksitle dükkan!

199 dükkandan oluşan Uluhan Babil Çarşı projesi Esenyurt'ta yükseliyor. Projede dükkanlar için iş garantisi veriliyor

Babil Çarşı AVM'de 195 bin liraya!

Çarşı'da konut fiyatları 195 bin liradan, aylık taksitleri 1.950 liradan başlıyor

Uluhan Babil Çarşı AVM'de 195 bin liraya dükkân!

Babil Çarşı projesinde minimum dükkan fiyatı 195 bin lira olarak belirlendi. 50 ay sıfır faizle vade uygulanan projede taksitler 1.950 liradan başlıyor

Babil Çarşı projesi nerede

Babil Çarşı, Esenyurt'ta inşa edilen Babil Kuleleri konut projesinin içerisinde yer alıyor...

Babil Çarşı'da işyerlerine garantili kazanç modeli! 1.500 lira taksitle!

Uluhan Grup'un Babil Kuleleri yaşam ve iş merkezinde yeni bir iş modeliyle hayata geçirdiği Babil Çarşı'da yer alan işyerleri alanlarında tek olacak ve kazançları garanti altına alınacak

Uluhan Grup'tan Babil çarşı'da 150 bin TL'ye dükkan!

Uluhan Grup"un bugün tanıttığı Babil çarşı; Babil Kuleleri"nin ticari ünitesini meydana getiriyor. 199 dükkandan meydana gelen projede fiyatlar 150 bin TL"den başlıyor ve 800 bin TL"ye kadar artış gösterebiliyor

Babil çarşı Esenyurt'ta 800 bin TL'ye dükkan!

Babil çarşı; Babil Kuleleri projesinin ticari ünitesini meydana getiriyor. 199 dükkandan oluşan Babil çarşı"da 15 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen ticari alanlar yer alıyor. Projede fiyatlar 150 bin TL ile 800 bin TL arasında değişiyor

Elif Plus Yapı Limited Şirketi kuruldu!

Elif Plus Yapı Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Yasin Altun tarafından kuruldu.

Ak Kar Yapı Beton Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ak Kar Yapı Beton Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 30 milyon TL sermaye bedeli ile Murat Altun, Rahmi Bozyel ve Sinan Teksarı tarafından kuruldu.

Yedikıta Teknik Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yedikıta Teknik Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Sancaktepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ersin Altun tarafından kuruldu.

Özefeler Yıkım Hafriyat İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özefeler Yıkım Hafriyat İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Ticaret Limited Şirketi Maltepe’de  50 bin TL sermaye bedeli  ile Erhan Altun tarafından kuruldu.

Yfs Yapı İnşaat Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yfs Yapı İnşaat Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Şişli’de   50 bin TL sermaye bedeli  ile Erhan    Altun Yiğit Fırat Sekitmez tarafından kuruldu.

3k Grup Mühendislik Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

3k Grup Mühendislik Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi  Bahçelievler’de  50 bin TL sermaye bedeli  ile  Kenan Altunışık tarafından kuruldu.

Yapı sağlığı üzerinde çalışma yapan mühendis ödüllendirildi!

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde 15 yıldır yapı sağlığını üzerine çalışma yapan  Prof. Dr. Ahmet Can Altunışık Türkiye Bilimler Akademisi Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanı ödülünün sahibi oldu.

Artea İleri Yapı Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Artea İleri Yapı Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 10 milyon TL sermaye bedeli ile İsmail Altunç, Seyit Fatih Altunç, Seyit Murat Altunç ve Seyit Ömer Altunç ortaklığında kuruldu.

Teori 34 Yapı Ve Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Teori 34 Yapı Ve Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Kamil Altun tarafından kuruldu.

Suat Özçağdaş'tan kaçak yapı itirafı!

Cumhurbaşkanlığı İiletişim Başkanı Fahrettin Altun’un Kuzguncuk’taki konutunu fotoğrafladığı ortaya çıkan CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş ifadesinde olay yerine gittiğinde kaçak yapı görmediğini belirtti.

Altun Kardeşler Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altun Kardeşler Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 25 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Altun tarafından kuruldu.

Altun Grup Yapı Endüstrisi Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altun Grup Yapı Endüstrisi Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet Altun tarafından kuruldu. 

Ademoğulları Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ademoğulları Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Adem Altun tarafından kuruldu.

Altun Yapı Haberi

Altun Yapı

 

 

Esenyurt'un çıtasını yükseltmeye aday, bölgede başta bina sağlamlığı ve konfor olmak üzere her bakımdan model olmaya hazırlanan Babil Kuleleri'nde yer alan İstanbul'un yeni çarşı modeli Babil Çarşı, merkezde faaliyet göstermek isteyen işyerlerine kazanç avantajı sağlıyor. Söz konusu avantaj, Babil Çarşı'da yer alan işyerleri için önceden fizibilite çalışması yapılarak alan karmasının belirlenmiş olmasından kaynaklanıyor. Uluhan Grup'un fizibilite çalışması sayesinde işyerleri alanlarında tek olacak ve gereksiz rekabetle karşı karşıya kalmadan kazançları garanti altına alınacak.      Babil Çarşı projesinde dükkanların alanları 25 metrekare ile 7 bin metrekare arasında değişiyor. Fiyatları 150 bin liradan başlıyor. Peşinat olarak dükkan medelinin yüzde 25'i ödeniyor. Peşinat tutarları da 37 bin 500 liradan başlıyor. 50 ay vade uygulanan projede aylık taksitler 1.500 liradan başlarken; 4 adet 9 bin...