28 / 03 / 2023

cihangir white mill

cihangir white mill

'Keşanlı Ali Destanı' dizisinin başrol oyuncusu Nejat İşler, yeni yaşını dostlarının hazırladığı sürpriz doğum günü partisi ile kutladı

Seda Sayan White Mill Cafe'yi kapatıyor!

Kira alamadığı için Etiler Şamdan’a boşaltma kararı çıkartan Seda Sayan, Cihangir’deki White Mill Cafe’nin de tahliyesini istedi.

White Corner Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

White Corner AVM hergün sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, White Corner Kurban Bayramı 2015'te açık mı? White Corner bayramda kaça kadar açık? White Corner AVM bayramda kaçta açılacak?

Gonca Vuslateri Cihangir'den ev kiraladı!

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in Cihangir'deki evini kiraladı. Ünlü oyuncu, 1 yıllık kirayı 70 bin lira olarak peşin verdi.

Sinem Kobal Cihangir'e taşındı!

İki ay önce Serenay Sarıkaya'nın Rumelihisarı'ndaki eski evine taşınan Sinem Kobal'ın son adresi sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu'nun Cihangir'deki evi oldu.

Cihangir'in merdivenleri yenileniyor!

İstanbul Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Cihangir merdivenlerinin yenileneceği müjdesini verdi. İstişareler sonucu projelendirilen Salıpazarı yokuşu merdivenleri, renkli dokusu korunarak yeniden vatandaşların hizmetine sunulacak.

White World Center AVM bayramda açık mı?

White World Center AVM hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, White World Center AVM bayramda açık mı? White World Center AVM bayramda kaçta açılacak?

Bergüzar Korel Cihangir'de kahve dükkanı açtı!

Bergüzar Korel, "Not Just a Coffee" adını verdiği kahve dükkanını Cihangir'de açtı. Kendi yaptığı kurabiyeleri satacak olan ünlü oyuncu, kafenin açılışını sosyal medya aracığıyla hayranlarına duyurdu.

Servet Çetin Cihangir'de dükkan açacak!

Mersin İdman Yurdu’nda forma giyen Servet Çetin, Cihangir’de dükkan açmaya hazırlanıyor. Mekanın tadilatıyla bizzat ilgilenen Çetin, “Mekan açma gibi bir hayalim vardı. Önümüzdeki günlerde açılışımızı yapacağız” dedi.

Cihangir Dönmez'den İdris Güllüce'ye Beykoz orman davası mektubu!

2B arsa ve arazi uzmanı Hukukçu Cihangir Dönmez'den Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'ye Beykoz'un 1-5000 ve 1-1000 ölçekli Revizyon İmar Planları ile ilgili açık mektup geldi.

Kenan İmirzalıoğlu Cihangir'deki ofisini 3 milyon TL'ye satıyor!

‘Karadayı’ dizisinde üç sezon boyunca ‘Mahir Kara’ karakterini canlandıran Kenan İmirzalıoğlu’nun Taksim ve Cihangir'de yaptığı gayrimenkul yatırımları devam ediyor.

Y kuşağının tercihi Cihangir evleri!

Emlak danışmanlık şirketi Keller Williams, Y Kuşağı‘nın (1980-2000 doğumlular) ev tercihlerini ele aldı. Kuşağın Cihangir, Galata ve Balat’a ilgi duyduğu belirlendi. Gençlerin ev tercihinde Feneryolu, Beşiktaş ve Arnavutköy de yer aldı.

Çeşme'de White Boutique Hotel açıldı!

Genç turizmci Bülent Tercan, Çeşme'de White Boutique Hotel'i işletmeye açtı. Dostları, "Bülent Bey bu güzel oteli açmakla Çeşme'ye yeni bir soluk getirdi" diye konuştu.

Cihangir Camii restore edilecek!

İstanbul'un en görkemli tarihi yapılarından Cihangir Camisi restore ediliyor. Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak çalışma kapsamında tarihi yapı baştan sona yenilenecek..

cihangir white mill Haberi

cihangir white mill

 

Önceki gece Cihangir'de White Mill adlı mekanda gerçekleşen davete; Bergüzar Korel-Halit Ergenç, Leman Sam, Göksel, Meltem Cumbul, Aylin Aslım, Gürkan Uygun gibi birçok ünlü isim katıldı. Mekan, İşler'in partisi için kapatılırken gece boyunca ünlü oyuncunun en sevdiği şarkılar çalındı.  Sabah...