emlak konut körfezkent

emlak konut körfezkent

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projelerinden Kocaeli Körfezkent Ticaret ve Kur'ân Kursu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin geçici kabulü yapıldı...

Körfezkent 3. Etap Emlak Konutları'nda ön talepler alınıyor!

Turyap, Körfezkent 3. Etap Emlak Konut Evleri’nde konutlar için ön talep toplamaya devam ediyor. Körfezkent 3. Etap Emlak Konutları daireler bin TL ön talep bedeliyle satışta.

Emlak Konut'tan Körfez'e iş merkezi!

Emlak Konut Kocaeli Yarımca'da Körfezkent ticaret projesi inşa edecek. Projenin ihalesi 29 Haziran Çarşamba günü yapılacak.

Emlak Konut Körfezkent ticaret yapı ruhsatını aldı!

Emlak Konut Gayrimenkul yatırım ortaklığı tarafından bugün KAP'a yapılan açıklamada Emlak Konut Körfezkent ticaret yapı ruhsatını aldı.

Emlak Konut GYO Körfezkent 4.Etap 2.kısım'da daireler satışa sunuldu!

Emlak Konut GYO'nun "Körfezkent" markasıyla hayata geçirdiği dördüncü projesi olan Körfezkent 4 projesinde satışlar başladı.

Körfezkent 4. Etap satış ofisi iletişim!

Emlak Konut GYO tarafından inşa edilen Körfezkent 4. Etap projesi 1096 tane daire ve 28 tane ticari birimden meydana geliyor. Körfezkent 4. Etap satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor...

Emlak Konut Körfezkent 3 değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Körfezkent 3 değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut Körfezkent 4. etap değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emlak Konut Körfezkent 4. etap değerleme raporu yayınlandı.

Emlak Konut Körfezkent 4. Etap yapı ruhsatı alındı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emlak Konut Körfezkent 4. Etap yapı ruhsatı alındı.

Körfezkent 4. Etap geliyor!

Emlak Konut GYO, Körfezkent 4. etap projesine başlıyor. 2 parselde yükselecek olan Emlak Konut Körfezkent 4. etap projesinde toplam 1094 konut ve 30 işyeri inşa ediliyor.

Emlak Konut Körfezkent, Firuzköy, Ataşehir değerleme raporları yayınlandı!

Emlak Konut Ataşehir İlçesi Küçük Bakkalköy Mahallesi, Körfezkent 1. Etap projesi ve Avcılar İlçesi Firuzköy Mahallesi'ndeki parselleri için hazırlanan 2013 sonu revize gayrimenkul değerleme raporları yayınlandı.

Körfezkent projesinin havadan en yeni videosu!

Emlak Konut GYO imzası ile hayata geçirilen Körfezkent projesi Kocaeli Körfez'de yer alıyor. 3 etaptan meydana gelen Körfezkent 31 Ekim 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi

Emlak Konut Körfezkent 2'nin kesin kabulu yapıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yer alan yazılı açıklamaya göre Emlak Konut GYO Körfezkent 2' nin kesin kabulü yapıldı...

Emlak Konut Körfezkent 3. Etap 2. Kısım'da 115 bin liraya 2+1!

Bugüne kadar bir çok konut projesi inşa eden Emlak Konut Körfezkent projesine bir yenisini daha ekledi ve Körfezkent 3. Etap 2. Kısım'ı satışa çıkardı. Projede 2+1 konutlar 115 bin liradan başlıyor...

Körfezkent 3. Etap 2. kısım satışları yarın başlıyor!

Emlak Konut GYO ve Koçoğlu İnşaat ortalığı olan Kocaeli'de hayata geçirilen Körfezkent projesinin 3. Etap 2. kısım satışları 22 Temmuz 2013 tarihi itibariyle satışa açılacak...

Emlak Konut GYO Kocaeli Körfezkent'in kesin kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO projelerinden Kocaeli Körfezkent Ticaret ve Kur'ân Kursu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin kesin kabulü yapıldı. Kesin Kabul Tutanağı onaylandı. 

Emlak Konut Körfezkent 4. Etap gayrimenkul değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kocaeli Körfez 4. Etap gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı...

Emlak Konut Körfezkent Çarşı'da satışlar başladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Körfezkent Çarşı projesinde satışlar bugün başladı.

Emlak Konut Körfezkent Çarşı için Ahes İnşaat'a yer teslimi yapıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kocaeli Körfezkent Çarşı projesi için ihaleyi kazanan Ahes İnşaat'a yer teslimi yapıldı.

Emlak Konut Körfezkent ihalesine 11 firma katıldı!

Emlak Konut Körfezkent Ticari Ünite İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi anahtar teslimi ihalesine 11 firmadan teklif geldi.

Emlak Konut'tan Körfez'e iş merkezi!

Emlak Konut Kocaeli Yarımca'da Körfezkent ticaret projesi inşa edecek. Projenin ihalesi 29 Haziran Çarşamba günü yapılacak.

Emlak Konut Kocaeli Körfezkent’te Kuran Kursu yaptıracak!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Kocaeli KörfezKent’te ticari üniteler ve Kuran Kursu inşaatı yapacak. 29 Haziran tarihinde ihaleye çıkacak proje kapsamında 106 ticari ünite ve kuran kursu yer alıyor.

Emlak Konut Körfezkent Ticaret ve Kur'an Kursu ihalesi 29 Haziran'da!

Emlak Konut GYO Kocaeli Körfezkent Ticaret ve Kur'ân Kursu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'ni 29 Haziran 2017 tarihinde ihale edecek.

Emlak Konut Körfezkent ticaret projesi geliyor!

Emlak Konut GYO Kocaeli Yarımca'da Körfezkent ticaret projesini hayata geçirecek. Anahtar teslimi götürü bedeli usulü ile ihale edilecek projede 40 konut, 24 ofis, 37 dükkan, 1 düğün salonu, 1 poliklinik, 2 sağlık ocağı ve 1 kreş yer alacak.

Emlak Konut Körfezkent ticaret yapı ruhsatını aldı!

Emlak Konut Gayrimenkul yatırım ortaklığı tarafından bugün KAP'a yapılan açıklamada Emlak Konut Körfezkent ticaret yapı ruhsatını aldı.

Emlak Konut Körfezkent 3.Etap Evleri satışa çıktı!

Emlak Konut Körfezkent 3.Etap Evleri'nde tamamlanan daireler satışa çıktı. 196 konuttan oluşan projede daireler 162 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Emlak Konut Körkezkent 3. Etap'taki 40 daire 22 Şubat’ta satışta!

Emlak Konut Körfezkent 3. Etap Evleri’de en çok talep gören 40 daire, Turyap aracılığıyla 22 Şubat 2017’de açık artırmaysa satışa çıkıyor. Projede fiyatlar 162 bin TL'den başlıyor.

Turyap, 3 Emlak Konut projesindeki 115 daireyi açık artırmayla satıyor!

Körfezkent 3. Etap Emlak Konutları, Bahçekent Emlak Konutları ve Emlak Konut Başakşehir Evleri'ndeki hemen teslim ve oturuma hazır toplam 115 daire açık artırma usulüyle satışa sunuluyor.

emlak konut körfezkent

emlak konut körfezkent emlak konut körfezkent

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu aydınlatma Platformu'nda (KAP) Körfezkent geçici kabul hakkında açıklama yaptı.

Emlak Konut GYO projelerinden Kocaeli Körfezkent Ticaret ve Kur'ân Kursu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin geçici kabulü yapıldı. Geçici kabul tutanağı 4 Ekim 2019 tarihinde onaylandı.

Emlak Konut GYO'nun KAP açıklaması:
Şirketimiz projelerinden Kocaeli Körfezkent Ticaret ve Kur'ân Kursu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin Geçici Kabulü yapılmış olup Geçici Kabul Tutanağı 04.10.2019 tarihinde...