ensa İcra Kurulu Başkanı Faik Ulutaş

ensa İcra Kurulu Başkanı Faik Ulutaş

Mensa, tekstilin yanında, gayrimenkul, enerji ve madencilikte yatırım yapacak. Öncelik ise gayrimenkul Mensa İcra Kurulu Başkanı Faik Ulutaş "Grup şirketi Ulutaş Tekstil'in bünyesinde İstanbul Büyükçekmece Adana ve Kayseri'de araziler var" dedi

Ahmet Buğa, GABORAS İcra Kurulu Başkanı oldu! 

Ahmet Buğa, Türkiye'nin stratejik ihtiyaçlarına yatırım yapma vizyonuyla faaliyet gösteren güç birliği SENYAP Yatırım Ortaklığı'nın; MÜSİAD ile Yıldız Teknik Üniversitesi ortaklığında kurduğu Gayrimenkul Borsası A.Ş.'nin (GABORAS) İcra Kurulu Başkanı olarak atandı. 

TAV İşletme Hizmetleri İcra Kurulu Başkanlığı'na Güçlü Batkın getirildi!

TAV İşletme Hizmetleri İcra Kurulu Başkanlığı'na Güçlü Batkın getirildi. 2005 yılından bu yana TAV Havalimanları Holding'de farklı görevler üstlenen Güçlü Batkın, görevi Bora İşbulan'dan devraldı...

Alpay Çepni Ege Yapı İcra Kurulu Üyesi oldu!

Geçtiğimiz Haziran ayında Vadistanbul'daki görevinden ayrılan Alpay Çepni, Ege Yapı İcra Kurulu Üyesi oldu.

Ahmet Mücahid Ören, İhlas Holding'in İcra Kurulu Başkanı oldu!

İhlas Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mücahid Ören'in yeni bir atama yapılıncaya kadar İcra Kurulu Başkanlığı görevini yürütmesine karar verildi.

İhlas Holding CEO ve İcra Kurulu Başkanı Cahit Paksoy oldu!

Türkiye’nin köklü kuruluşlarından İhlas Holding’in CEO ve İcra Kurulu Başkanlığı görevine, Cahit Paksoy atandı. Cahit Paksoy, İhlas Holding ve bağlı iştiraklerinin yönetiminden sorumlu olacak.

Işık Gökkaya, Say Yapı İcra Kurulu Başkanı oldu!

GYODER Başkanlığı yapan gayrimenkul sektörünün deneyimli ismi Işık Gökkaya Say Yapı’nın İcra Kurulu Başkanı oldu…1962 yılında Ankara’da doğan Işık Gökkaya, Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

EYG Grup İcra Kurulu basın toplantısı 27 Mayıs'ta!

EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik’in katılımıyla 27 Mayıs Çarşamba öğle saatlerinde bir basın toplantısı düzenlenecek.

Ali Ağaoğlu İcra Kurulu Oluşturuyor!

Ocak ayında Aktifbank Genel Müdürlüğü'nden ayrılan Önder Halisdemir Ağaoğlu Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanlığına getirildi. Ali Ağaoğlu yeni yapılanma için "Kurumsallaşma yolunda bir adım daha atarak İcra Kurulu oluşturuyoruz" dedi.

Ağaoğlu İcra Kurulu'na Önder Halisdemir getirildi!

Ağaoğlu Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanlığı'na Aktif Bank'ın eski Genel Müdürü Önder Halisdemir getirildi. Ali Ağaoğlu, Ağaoğlu Şirketler Grubu'ndaki yeni yapılanma hakkında bilgi verdi.

Önder Halisdemir Ağaoğlu İcra Kurulu Başkanı oldu!

Ağaoğlu Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanlığı'na Önder Halisdemir getirildi. Ocak ayında Aktifbank Genel Müdürlüğü'nden ayrılan Halisdemir, grubu yatırım holdingine dönüştürme hedefinde olduklarını söyledi.

Ağaoğlu İcra Kurulu Başkanı Önder Halisdemir oldu!

Ağaoğlu Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanlığına Önder Halisdemir getirildi. Ali Ağaoğlu yeni yapılanma hakkında şu bilgiyi verdi: “Kurumsallaşma yolunda bir adım daha atarak İcra Kurulu oluşturuyoruz. ” dedi.

Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı Abdullah Kavukçu: ikinci mağazamızı Times Square'de açacağız!

New York mağazasının açılışından büyük mutluluk duyduklarını belirten Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı Abdullah Kavukçu açıklamasında "Yıllardır hayalini kurduğumuz New York mağazamızın açılışını da sonunda gerçekleştirdik ve lezzetlerimizi Amerika'ya taş

Keller Wıllıams İcra Kurulu Üyeliğine Ergün Yenen atandı!

Keller Wıllıams İcra Kurulu Üyeliğine Ergün Yenen atandı. Profesyonel iş tecrübesiyle uzun yıllar emlak sektöründe çeşitli yöneticilik kademelerinde görev yapan Ergün Yenen, Keller Williams İcra Kurulu Üyesi oldu.

ensa İcra Kurulu Başkanı Faik Ulutaş Haberi

ensa İcra Kurulu Başkanı Faik Ulutaş

 

Mensa, tekstilin yanında, gayrimenkul, enerji ve madencilikte yatırım yapacak. Öncelik ise gayrimenkul Mensa İcra Kurulu Başkanı Faik Ulutaş "Grup şirketi Ulutaş Tekstil'in bünyesinde İstanbul Büyükçekmece Adana ve Kayseri'de araziler var. Bu şirketi Mensa çatısı altına alacağız" diyor. Mensa bu arazilerde gayrimenkul projesi gerçekleştirecek.   Mensa, 2008 krizinden ağır darbe aldı hatta üretime ara verilmek durumunda kaldı. Şirket, 2010 yılında mali durumunu toparladı ve geçmiş yıl zararlarını bilanço dışına çıkardı. Diğer yandan Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdi ve oydan yok¬sun hisse ihracı gerçekleştirdi. Böylece İMKB'de Mensa ve Mensa (oydan yoksun) hisseleri işlem görmeye başladı. 2010'un ikinci yarısından itibaren ise fabrika tekrar üretime geçti.   Şirket oydan yoksun pay ihracını gerçekleştirerek sadece 2011 için 25 milyon TL kur farkı zararından kurtulmuş oldu. Oydan yoksun hisseler 2013...