FG Wilson Jeneratör Sistemleri

FG Wilson Jeneratör Sistemleri

Dünyanın önde gelen, Avrupa’ nın en büyük ve en güçlü Jeneratör Sistemleri markası FG Wilson Türkiye ve bölgede, gayrimenkul yatırımcıları ve işletmecileri tarafından tercih ediliyor...

Esas Aeropark'ın kesintisiz enerjisi FG Wilson Türkiye'den!

Esas Aeropark’da “ Kesintisiz Hayat” için “ Kesintisiz Enerji” yi FG Wilson Jeneratör Sistemleri sağlayacak

Samsun'daki riskli binaya jeneratör bağlatıldı!

6 Şubat tarihinde İstanbul Kartal'da altında bir tekstil atölyesinin de bulunduğu, toplam 14 daireli 7 katlı bir bina çökmüş bina 21 kişiye mezar olmuştu. Çöken binadan sonra gözler diğer risk altındaki binalara çevrilirken Samsun’da da risk altında olan bir binada insanların yaşamlarına devam ettik

İnşaat ve altyapı projeleri jeneratör talebini artırıyor!

Günümüz koşullarında enerjimizin kesintiye uğramasına hiçbirimizin tahammülü yok… Hele de sağlık, finans, telekomünikasyon, gıda gibi sektörlerde enerjinin sürekliliği daha da önemli hale geliyor.

Teksan, yeni fabrikası ile büyüyecek!

Yeni fabrikasında deneme üretimlerine başlayan Teksan Jeneratör yeni fabrikası ile büyümeyi hedefliyor.

Varlık Fonu'ndaki şirketleri yabancı yatırımcılar sormaya başladı!

Türkiye Varlık Fonu'ndaki şirketleri yabancı yatırımcılar sormaya başladığını söyleyen Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Arda Ermut, "Doğrudan yatırımda bu şirketler Türkiye için jeneratör olabilir" dedi.

Yıllarca çöplükte yaşayan Profesör Jeff Wilson rezidans tasarladı!

Tillotson Üniversitesinde insanların ihtiyaçları üzerine çalışan ve bu yüzden yıllarca çöplükte yaşayan Profesör Jeff Wilson, bir insanın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir rezidans tasarladı.

Skyland İstanbul’un jeneratör üreticisi FG Wilson oldu!

Türkiye’deki en büyük iki projeden biri olan Skyland İstanbul’un jeneratör üreticisi Avrupa’nın en büyük, dünyanın önde gelen jeneratör üreticisi FG Wilson oldu.

İnşaat yatırımları jeneratör sektörünü umutlandırıyor!

Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, Türkiye’de inşaat alanında planlanan yatırımlar, jeneratör sektörünü de umutlandırıyor. Türkiye’nin 2023 projelerinin, jeneratör sektörünün de önünü açacağını belirtti.

Alimar Jeneratör yeni fabrikasını Balıkesir OSB'de açtı!

Alimar Jeneratör'ün Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi'ndeki modern fabrikasının açılışı Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'nün katıldığı törenle yapıldı.

Faruk Özlü Balıkesir'de fabrika açılışlarına katıldı!

Faruk Özlü, Balıkesir Sanayi Odasında düzenlenen ortak törenle 10 bin kişinin çalışacağı Alimar Jeneratör, Eko Sinerji, TRIMline fabrikaları ile BEST A.Ş.'nin ek fabrikasının açılışına katılarak konuşma yaptı.

3. Havalimanı’nın enerji ihtiyacını Aksa karşılayacak!

İstanbul Yeni Havalimanı (İGA) Türkiye tarihinin en büyük havalimanı projesinin enerji ihtiyacını karşılamak için yerli firma Aksa Jeneratör’ü tercih etti.

Üçüncü Havalimanı'nın jeneratörü Aksa'dan!

Türkiye'nin yanı sıra Amerika ve Çin'de de üretim tesisleri olan ve dünya jeneratör liginde beşinci sırada yer alan Aksa Jeneratör Avrupa'dan marka satın almayı planlıyor.

Teksan Jeneratör, Tayland'da hastane sektöründe büyüyor!

Teksan Jeneratör'ün Yönetim Kurulu Üyesi Burak Başeğmezler, jeneratör pazarında yurt dışındaki faaliyetlerini artırmak istediklerini belirterek, "Şu an Kuzey Afrika ülkelerinden Grönland'a kadar uzanan geniş bir yelpazede 120'den fazla ülkeye ihracat yapıyoruz. İhracat odaklı büyüme hedefliyoruz."

Teksan Küba Jeneratör fabrikasını ziyaret etti!

Dünya ekonomisine entegrasyonda önemli gelişmelerin yaşandığı Küba, 120’den fazla ülkeye ihracat yapan Teksan Jeneratör’ün de radarına girdi.

FG Wilson Jeneratör Sistemleri Haberi

FG Wilson Jeneratör Sistemleri

Dünyanın önde gelen, Avrupa’nın en büyük ve en güçlü Jeneratör Sistemleri markası FG Wilson Türkiye ve bölgede, gayrimenkul yatırımcıları ve işletmecileri tarafından tercih ediliyor.


1966’dan bu yana her ülkedeki global ve yerli yatırımcıların enerji desteğinde öncelikle tercih ettiği marka olan FG Wilson Jeneratör Sistemleri sayesinde, sistemin kullanıldığı her türlü binada örneğin; okul, üniversite, hastane, iş veya ev amaçlı iş kulelerinde ( çok katlı binalarda), konutlarda, residencelarda,avm’lerde, marinalarda,havaalanlarında kullanıcıya daima ve garantili kesintisiz hayat sağlanabiliyor.  


Son dönemde Türkiye’nin ve bölgenin önde gelen gayrimenkul yatırımcılarının ve inşaat şirketlerinin en seçkin projeleri için tercih ettikleri FG Wilson Jeneratör Sistemlerinin Türkiye – Bölgesel CEO’su Köksal Er: “ Türkiye ve bölgede 

FG Wilson’ın yoğun şekilde yatırımcıların teveccühünü kazanmış olmasından büyük memnuniyet duymaktayız. Bu...