İmaj Greenlife

İmaj Greenlife

İstanbul'da yeşilin en fazla olduğu bölgelerden Sarıyer'de yapılan villa projelerinde metrekare fiyatları bin 500 ile 5 bin dolar arasında değişiyor

İmaj İnşaat 7 proje için 125 milyon dolarlık yatırım yapacak!

İmaj İnşaat yatırımda atağa kalktı. Şirket geliştireceği 7 proje için 125 milyon dolarlık yatırım yapacak. İlk projeler Zekeriyaköy'de 46 villadan oluşacak. Evler 400 bin ile 1 milyon 250 bin dolardan satılacak

İmaj İnşaat, Moni PR'dan basın danışmanlığı hizmeti alacak!

İmaj İnşaat, 1 Nisan 2012 tarihinden itibaren basın danışmanlığı hizmeti alımında Moni PR ile anlaştı

İmaj Plus Grup Yapı Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İmaj Plus Grup Yapı Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Şişli’de  1 milyon TL sermaye bedeli  ile Bayram İsmail Güler  Engin Ergin Kadir Çavuşoğlu tarafından kuruldu.

Emlak Konut GYO Güngören kentsel dönüşüm projesi için imzalar atıldı!

Emlak Konut GYO tarafından ihale edilen  İstanbul Güngören Tozkoparan 2. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi İnşaatı İşi'nin sözleşmesi, yüklenici Egemen İnş. ve Tic. A.Ş. - İmaj Altyapı Üst Yapı San ve Tic. A.Ş. İş Ortaklığı ile imzalandı.

Alkim İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alkim İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Majıd Jamalızadeh Tajabadı ve Roya Arabpour Dahoueı ortaklığında kuruldu.

Rayka Home Group Emlak Limited Şirketi kuruldu!

Rayka Home Group Emlak Limited Şirketi bugün Şişli'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Majıd Ahmadpour ve Mılad Beshaqh ortaklığında kuruldu.

Neshat Grup İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Neshat Grup İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Abbas Navıdırad, Asghar Hojjatı ve Majıd Neshatıshendı ortaklığında kuruldu.

Future Emlak Araç Kiralama İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Future Emlak Araç Kiralama İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 300 bin TL sermaye bedeli ile Afsaneh Agha Seyedesmaelilami, Farnaz Majıdı ve Shabnam Eslamı Tamıjanı ortaklığında kuruldu.

Ottoman Holidays Turizm Ve Emlak Acentesi Limited Şirketi kuruldu!

Ottoman Holidays Turizm Ve Emlak Acentesi Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Ameer Abdullah Khan, Majıdah Shaheen ve Muhammad Alı Shahzad ortaklığında kuruldu.

İmaj İnşaat Turizm Emlak Ve Pazarlama Limited Şirketi Metropol Şubesi açıldı!

İmaj İnşaat Turizm Emlak Ve Pazarlama Limited Şirketi Metropol Şubesi Ataşehir'de 2 milyon 105 bin TL sermaye bedeli ile Tekin Alp Göksel tarafından açıldı.

İmaj İnşaat Turizm Emlak ve Pazarlama Limited Şirketi Metropol Şubesi açıldı!

İmaj İnşaat Turizm Emlak ve Pazarlama Limited Şirketi Metropol Şubesi bugün Ataşehir'de 2 milyon 105 bin TL sermaye bedeli ile Tekin Alp Göksel tarafından açıldı. 

Arabland Turizm Seyahat Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arabland Turizm Seyahat Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Abdullatif Çava ve Majıd J.I.A Al-Kuwarı tarafından kuruldu.

İmaj Ahşap Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İmaj Ahşap Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Robin Jan Alyan tarafından kuruldu.

Global Innovative Solutions Enerji Limited Şirketi kuruldu!

Global Innovative Solutions Enerji Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Leila Abbası, Hakon Rugland, Mahdı Badılızadeh ve Majıd Shıvapour ortaklığında kuruldu.

Arıo Tour Turizm Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arıo Tour Turizm Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Majıd Hameed Atıyah tarafından kuruldu.

İmaj Greenlife Haberi

İmaj Greenlife

Büyük şirketlerin girmesiyle değerlerin arttığı Sarıyer'de yatırımcılar Emlak Konut GYO'nun müstakil konutlardan oluşacak dev projesini bekliyor. Altyapı yatırımlarına ihtiyaç duyan bölgede sosyal proje eksikliği de dikkat çekiyor

İstanbul'da doğası nedeniyle tercih edilen sınırlı sayıdaki bölgelerden Sarıyer, son yıllarda lüks villa projeleriyle değeri en çok artan yerler arasında geliyor. Büyük inşaat şirketleri ve holdinglerin yaptığı lüks projelerle birlikte ise son iki yılda bölgedeki değerler daha da arttı. Villa projelerinde metrekaresi bin 500 ile 3 bin 500 dolar arasında değişen metrekare fiyatları büyük holdinglerin yaptığı lüks projelerle birlikte 5 bin doların üstüne çıktı. Bölgedeki imar durumunun 6.5 metreyle sınırlı olması nedeniyle sadece villa projelerine uygun olan Sarıyer, birçok lüks projeye ev sahipliği yapıyor. Ancak Century 21 Açı ofisi brokerı Murat Gülerşen, büyük...