İzmirli oyuncu Mesut Aksu

İzmirli oyuncu Mesut Aksu

O Şimdi Asker ve Kondom şarkılarıyla dikkatleri üzerine çeken Tuğba Ekinci'nin başına devlet kuşu kondu

Mesut Özil kendi kripto parasını çıkarıyor!

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu Mesut Özil’in merak uyandıran sosyal medya paylaşımından sonra, kendi kripto parasını çıkaracağı öğrenildi.

Mesut Özil kayınvalidesi Gülter Gülşe'ye Acarkent'ten ev aldı!

Şampiyonluğu kıl payı kaçıran Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Mesut Özil, kayınvalidesi Gülter Gülşe'ye Acarkent'ten ev aldı...

Oyuncu Esin Çelik de kripto mağduru!

Sinema filmleri ve televizyon dizilerinde rol alan oyuncu Esin Çelik yüksek gelir elde etmek için kripto borsasına 150 bin TL yatırdı. Parasını kaptıran Çelik şikayetçi oldu. 

ABD'li emlak yatırımcıları ve Mesut Özil Meksika takımı Nexaca’yı satın alacak!

Fenerbahçe’nin devre arasında Arsenal’den transfer ettiği yıldız futbolcu Mesut Özil, Meksika Futbol Ligi takımlarından Necaxa’nın sahiplerinden biri olacak. Mesut Özil’in de aralarında yer aldığı emlak yatırımcıları Al Tylis ve Sam Porter’ın öncü olduğu ABD’li yatırımcılar, kulubü satın alacak.

Mesut Özil ve Amine Gülşe Çubuklu'ya taşındı! Ünlülere komşu oldular!

Çamlıca'da bulunan lüks villalarını tadilat ettiren Mesut Özil-Amine Gülşe çifti, kısa süreliğine ünlülerinde yaşadığı Beykoz Çubuklu'daki bir siteye taşındı.

Yüksek Mimar Mesut Kaynak vefat etti!

Yüksek Mimar Mesut Kaynak vefat etti. Ailesi ve sevenleri taziye ilanı yayınladı.

Mesut Özil Zonguldak'a spor kompleksi yaptırıyor!

İsmi şu sıralar Fenerbahçe ile anılan Arsenal'ın yıldız oyuncusu Mesut Özil, memleketi Zonguldak'a spor kompleksi yaptıracak. 

Mesut Özil Çamlıca'daki evini dekore ettiriyor!

Fenerbahçe'ye transfer olmaya hazırlanan yıldız oyuncu Mesut Özil, Çamlıca'da bulunan evinin dekorasyon işini eşi Amine Gülşe'ye havale etti.

Mesut Özil, Fenerbahçe'den mülk ve dükkanlar istedi!

Mesut Özil, kafe işlerini İstanbul'a kaydırmak için Fenerbahçe'den mülküyle birlikte dükkanlar talep etti. 39 Steps Coffee Haus'un sahibi olan tecrübeli futbolcunun Fenerbahçe'ye maliyeti ağır oldu.

Mesut Özil Üsküdar'da ev yaptırıyor!

Fenerbahçe ile anlaşmak üzere olan yıldız futbolcu Mesut Özil, Üsküdar Kısıklı'da ev yaptırıyor. Kısa süre içerisinde buraya yerleşecek olan Özil, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile komşu olacak.

İzmir'de emlakçılar depremzedelerden komisyon almayacak!

İZEKO Başkanı Mesut Güleroğlu, sosyal medyada İzmir'de ev kiralarının yükseldiği yönündeki paylaşımlara tepki gösterdi. Güleroğlu, "İzmirli emlakçılar olarak depremzedelerden, mağdur kişilerden hizmet bedelini almayacağız" dedi.

Mesut Huriel, Kiler GYO'nun Vekaleten Genel Müdürü oldu!

Kiler GYO'nun Genel Müdürlük görevine Vekaleten Mesut Huriel'in atanmasına, kendisine B grubu imza yetkisi verilerek şirketi müştereken temsil ve ilzama yetkili kılınmasına karar verildi.

Mesut Özil Cotswolds'da tarihi malikane satın alıyor!

Eşi Amine Gülşe ve kızıyla Londra’da 10 milyon poundluk malikanede yaşayan Mesut Özil, şimdi de Cotswolds’dan ev alıyor...

İzmirli oyuncu Mesut Aksu Haberi

İzmirli oyuncu Mesut Aksu

Sanatçı Tuğba Ekinci'nin başına devlet kuşu kondu. Bir süredir İzmirli oyuncu Mesut Aksu ile seviyeli bir birlikteliği olan Ekinci'ye müstakbel kayınpederinden bir arsa geldi. Ekinci'yi çok sevdiği ifade edilen kayınpeder İbrahim Aksu, Ekinci'ye İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde bir arsa hediye etti.

Tapu Dairesi'nde devir işlemleri yapılırken duyduğumuz olaya göre İbrahim Aksu, oğlunun kız arkadaşı Tuğba Ekinci'ye bir jest yapmak istedi ve arsayı Ekinci'ye devretti. Kemalpaşa'da bulunan arsa 6 dönüm... Arsanın satış bedeli ise 100 bin TL. Öğrendiğimize göre arsada üzüm bağı ve bir de ev var. Ekinci'nin arsa üzerine ne yapacağı ise merak konusu oldu.

BEGÜM ÇELİKKOL /...