JSC MAGANA ENERGY

JSC MAGANA ENERGY

Ataç İnşaat yeni bir enerji şirketi kurmak üzere karar aldı

Ataç İnşaat'ın hangi grup şirketinin sermayesi ne kadar

Ataç İnşaat ve Sanayi Anonim Şirketi, grup şirketleri hakkında bilgi verdi...

Ataç İnşaat Gürcistan'da JSC Managa Energy ismiyle şirket kurdu!

Ataç İnşaat Gürcistan'da JSC MAGANA ENERGY isimli şirket kurdu

Metro City 108 Apartments 10 yıllığına LIXIN LLC şirketine kiralandı!

Avrasya GYO'nun bağlı ortaklığı, Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı JSC'ye ait olan Metro City 108 Apartments'ın Çin menşeli LIXIN LLC şirketine kiralandı.

Informed Energy Proje İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Informed Energy Proje İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Admış tarafından kuruldu.

ENKA İnşaat Tataristan'da santral inşa edecek!

ENKA İnşaat, JSC Tatenergo ile Tataristan'da inşa edilecek 858MW kapasiteli doğalgaz kombine çevrim santralinin anahtar teslimi olarak yapımı için 25,6 milyar Ruble'lik sözleşme imzaladı.

Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul'ün ünvanı değişti!

Avrasya GYO'nun kurulu bağlı ortaklarından Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul Yatırım Şirketi'nin unvanı Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı JSC olarak değiştirildi. 

Gürcistan Metro Avrasya, Tbc Capital LLC ile aracılık sözleşmesi imzaladı!

Avrasya GYO'nun hisselerinin tamamına sahip olduğu Gürcistan'da kurulu Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul Yatırım JSC, Gürcistan borsasında halka arz işlemlerinin gerçekleştirilmesi için Tbc Capital LLC ile halka arza aracılık sözleşmesi imzaladı. 

Avrasya GYO'nun Gürcistan'daki şirketi Metro Avrasya halka açılacak!

Avrasya GYO hisselerinin tamamına sahip olduğu Gürcistan'da kurulu Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul Yatırım JSC'nin Gürcistan borsasında halka açılması kararlaştırıldı.

Avrasya GYO'nun Gürcistan'daki şirketleri birleşti!

Gürcistan'da kurulu Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul Yatırım J.S.C ile hisselerinin tamamı Avrasya GYO'ya ait olan ve Gürcistan'da kurulu Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı J.S.C'nin, Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul Yatırım JSC unvanı altında birleşmesine dair tescil işlemleri tam

Avrasya GYO, Joy Hotel Batumi GYO'yu satın alıyor!

Avrasya GYO'nun Gürcistanda kurulan Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı JSC şirketi'nin alımına ilişkin tescil işlemleri tamamlandı.

Avrasya GYO, JSC Joy Hotel Batumi GYO'yu 21.9 milyon TL'ye satın aldı!

Avrasya GYO'nun 3 Mart 2020 tarihli kararı ile Gürcistan'da kurulan  Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı JSC şirketini 21 milyon 919 bin 835 TL bedelle satın aldı.

JSC Joy Hotel Batumi GYO'nun Avrasya GYO'ya satışı revize edildi!

Avrasya GYO'nun  ''Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı JSC'' şirketinin satın alımına ilişkin açıklanan değerleme raporu Invest AZ Yatırım Menkul Değerler A.Ş tarafınca SPK formatında revize edildi.

Aj Energy.Llc Merkezi Amerika İstanbul Merkez Şubesi açıldı! 

Aj Energy.Llc Merkezi Amerika İstanbul Merkez Şubesi Şişli'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Alaattin Şimşek tarafından kuruldu. 

Avrasya GYO, JSC Joy Hotel Batumi GYO'yu 21.9 milyon TL'ye satın aldı!

JSC Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketinin tüm paylarının Avrasya GYO tarafından 21 milyon 919 bin 835 TL'ye satın alınmasına karar verdi. 

Vestel Polonya'daki fabrikasını 31,4 milyon dolara sattı!

Vestel, Polonya'nın Wroclaw şehrinde bulunan fabrikasını, bina ve arazisiyle birlikte 31,4 milyon ABD doları bedelle LG Chem Wrocław Energy Sp. zo.o.'ya sattı...

JSC MAGANA ENERGY Haberi

JSC MAGANA ENERGY

Yapılan açıklama şöyle:

bağlı ortaklıklarımız JSC Magana Energy(Kurulu Güç: 40.6 mw), TEK SU  A.Ş. (Kurulu Güç: 9 mw)   ile  hisselerinin  %50 sine sahip olduğumuz  Nisan Enerji  A.Ş. (Kurulu Güç: 144.6 mw) ve satınalma sözleşmesinin imzası aşamasında bulunduğumuz Akasya Elektrik Üretim Ltd. Şti. (Kurulu Güç: 32.5)'ndeki  hisselerimizin  devri suretiyle  Ataç Enerji Yatırımlar A.Ş. ünvanlı bir şirket kurulmasına ve  bu yeni şirketin hisselerinin İMKB'de işlem gören bir yapıda olması hususunda gerekli çalışmaların başlatılmasına  oybirliği ile karar vermiştir.

Hüseyin Belibağlı/emlakkulisi.com