Konca Kuriş

Konca Kuriş

Konya'da 1990'da gazeteci Konca Kuriş'in cesedinin bahçesinde gömülü bulunduğu villayı satın alan Veli Çoban açtığı rehabilitasyon merkeziyle 10 yıldır engellilere umut dağıtıyor

Bodrum Danışmanlık İnşaat Ve Turizm Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Bodrum Danışmanlık İnşaat Ve Turizm Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Yener Göksu ve Ömer Konça ortaklığında kuruldu. 

Madnasa İnşaat Ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Madnasa İnşaat Ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Mahmut Sel ve Can Kuriş ortaklığında kuruldu. 

Hbk Global Yapı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Hbk Global Yapı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Basri Kuriş tarafından kuruldu. 

Cavitoğulları İnşaat Turizm Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cavitoğulları İnşaat Turizm Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 30 bin TL sermaye ile bugün Muhammed Konca ve Cevdet Konca imzasıyla kuruldu.

Güldeniz İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Güldeniz İnşaat Anonim Şirketi 1 milyon 896 bin 457 bin TL sermaye ile bugün İlkay Denizolgun, Ayşe Gülderen Denizolgun Kuriş, Zeynep Fatma Denizolgun Akpınar ve Ali Hakan Gökman imzasıyla kuruldu.

Ardeniz Emlak Anonim Şirketi kuruldu!

Ardeniz Emlak Anonim Şirketi 2 milyon 50 bin 958 TL sermaye ile bugün İlkay Denizolgun, Ayşe Gülderen Denirolgun kuriş, Zeynep Fatma Denizolgun Akpınar ve Ali Hakan Gökman imzasıyla kuruldu.

Alihan Kuriş kimdir?

Yüksek Mimar Alihan Kuriş, Süleymancı Cemaatinin yeni lideri oldu. Peki, Alihan Kuriş kimdir?

Alihan Kuriş, Süleymancı Cemaati’nin lideri oldu!

Eski Ulaştırma Bakanı Ahmet Arif Denizolgun’un ölümünden sonra ‘Süleymancı Cemaati’nin lideri, 34 yaşındaki Alihan Kuriş oldu.

Gaziantep Arena Stadı açılıyor!

Gaziantepspor Mali Asbaşkanı Bülent Konca ve As Başkan Mehmet Er, Gaziantep Arena Stadı'nda incelemelerde bulundu. Konca "Bursaspor maçını yeni statta oynamak istediğimizi TFF'ye yazılı bir şekilde bildirdik. " dedi.

Konca Mimarlık ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Konca Mimarlık ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi, İsmail Konca ve Bilal Konca ortaklığıyla 20 bin TL sermaye ile 8 Eylül'de Ümraniye'de kuruldu.

Antalya Salih Konca okul inşaatı durduruldu!

Antalya'da hayırsever Saime Konca ve 4 yıl önce vefat eden eşi Salih Konca tarafından Konyaaltı Siteler Mahallesi'nde yaptırılan okul, kaba inşaatı bittikten sonra arsa krizi nedeniyle mahkemelik olunca çürümeye terk edildi.

Saime Konca ve eşinin yaptırdığı okulun inşaatı durduruldu!

Antalya'da hayırsever 82 yaşındaki Saime Konca ve 4 yıl önce vefat eden eşi Salih Konca tarafından Konyaaltı Siteler Mahallesi'nde yaptırılan okul, kaba inşaatı bittikten sonra arsa krizi nedeniyle mahkemelik olunca çürümeye terk edildi.

RE/MAX İkon, Kuriş Kule’nin 2. el satış-kiralama yetkisini aldı!

Ofisim İstanbul, Hukukçular Towers projelerinin 2. El yetkilerini alıpi doluluk oranını yüzde 100 ‘e yaklaştıran RE/MAX İkon; şimdi de Maltepe – Kartal bölgesinin en vizyon ofis projesi Kuriş Kule’nin 2. El Satış & Kiralama yetkisini aldı.

Konca Kuriş

Konca Kuriş Konca Kuriş

Konya'da 12 yıl önce Hizbullah'ın hücre evi olarak kullandığı ve yazar Konca Kuriş ile birlikte 4 kişinin cesedinin bulunduğu villa 10 yıldır zihinsel ve fiziksel engelliler için rehabilitasyon merkezi olarak kullanılıyor. Kimsenin o dönemde yanına bile yaklaşamadığı villayı satın alarak, kurduğu merkeze 2'si engelli 4 çocuğunun isminin baş harfleri olan "DEHA" adını veren Veli Çoban, merkezde şimdiye kadar 2 bin 500 çocuğun tedavi gördüğünü söyledi. Hâlâ 300 çocuğun tedavi gördüğünü söyleyen Çoban, "İstanbul'da yaşarken, engelli oğlum Enes'in saatlerce ağlaması üzerine kenti terk edip, Konya'ya yerleştik" dedi. Ancak Çoban, oğlu Enes'i 7 yıl önce kaybetti.

İŞYERİNİ SATTI
Veli Çoban bundan 12 yıl öncesine kadar İstanbul'da yaşıyordu. 45 kişiyi çalıştırdığı bir oto tamir servisi vardı. 2'si bedensel ve...