28 / 05 / 2022

Mega İnşaat

Mega Stars İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Mega Stars İnşaat Anonim Şirketi bugün Üsküdar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Zeynep Şenlik tarafından kuruldu.

Mega 81 Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mega 81 Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Yıldırım tarafından kuruldu. 

Öztaş Yalitim Emlak Inşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztaş Yalıtım Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Vedat  Taş tarafından kuruldu.

Mega Taahhüt Yapı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mega Taahhüt Yapı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Oğuz Talat Keleş tarafından kuruldu.

Dünya Mega Yapı İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Dünya Mega Yapı İnşaat Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ümit Köse tarafından kuruldu.

MS Mega Yapı İnşaat'dan Altınok Öz'e ziyaret!

MS Mega Yapı İnşaat Genel Müdürü Murat Baytan, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü ziyaret etti.

Lübnanlıların gözü mega projelere yakın arazilerde!

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat A.Ş. Kurucu Ortağı Ahmet El Khatip, "Kanal İstanbul, 3. Havaalanı gibi mega projelerin çevresinde arazi bakıyoruz." dedi.

Mega Zero Kelvin İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mega Zero Kelvin İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdul Kareem Esmaıl tarafından kuruldu.

Aydos Land ödeme koşulları!

Aydos Land ödeme koşulları hakkındaki detaylar haberimizde yer alıyor. Fiyatların 216 bin TL'den başladığı proje MS Mega İnşaat tarafından İstanbul Pendik'te inşa ediliyor. 

Aydos Land Konutları yeni fiyat listesi!

Aydos Land Konutları yeni fiyat listesi 216 bin TL'den başlıyor. Aydos Land projesi MS Mega İnşaat tarafından İstanbul Pendik'te hayata geçirildi...

Aydos Land  İstanbul daire fiyatları ne kadar?

Toplam 600 daire ve 35 adet ticari üniteden meydana gelen Aydos Land  İstanbul projesi Ms Mega İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor.  Peki Aydos Land  İstanbul daire fiyatları ne kadar?

Aydos Land Velibaba fiyat tablosu!

Aydos Land Velibaba fiyat tablosu minimum 188 bin 543 TL'den başlıyor. Aydos Land projesi 10 blok olarak MS Mega İnşaat tarafından İstanbul Pendik Velibaba'da hayata geçirildi...

Aydos Land Pendik daire satış fiyatları!

MS Mega İnşaat tarafından İstanbul Pendik'te hayata geçirilen Aydos Land projesinde 60 ay vade farksız taksitli ödeme yapılabiliyor. Aydos Land Pendik daire satış fiyatları 178 bin TL'den başlıyor...

Mega İnşaat Haberi

Mega İnşaat

 

Önay Grup projesi olan Önay Garden Residence, Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. 2012 Mayıs sonunda tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan Önay Garden Residence "Ev ortamında otel konforu" sunan ayrıcalıklı bir proje.   İstanbul'un merkezinde olup, yoğun tempo ve büyük şehirde yaşamanın stresinden uzal olmanın ayrıcalığını bahçenizde çiçeklerini büyüterek yaşayın. Önay Garden Residence'ta 60-62 ve 58 metrekare 1 oda 1 salon konutlar ve 86 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen 2 oda 1 salon konutlar yer alıyor.   Toplam arsa alanı 3 bin 700 metrekare olarak belirlenen projenin inşaat alanı 42 bin 500 metrekare olarak belirlendi. Kat bahçeli daireler konseptiyle Önay Garden Residence, çağdaş yapısı ve benzersiz görünümü ile geleceğin yaşam çizgilerini taşıyor.   Önay Garden Residence'ta 1+1 evler 145 bin lira ile 150 bin lira, 2+1 evler...