Mega Evler 2. Etap geliyor! İnşaatı Temmuz'da başlayacak!

Mega Evler 2. Etap geliyor! İnşaatı Temmuz'da başlayacak!  Mega Evler 2. Etap geliyor! İnşaatı Temmuz'da başlayacak!

Firma: Mega İnşaat

Proje: Mega Evler

Mega İnşaat, Kağıthane'de hayata geçirdiği Mega Evler projesinin ikinci etabı için düğmeye bastı. Projenin inşaatı önümüzdeki ay başlayacak

Kağıthane'de yükselen  Mega Evler  projesinin ikinci etabı için çalışmalar başladı. Hemen teslim durumda olan ve son iki dairenin satıldığı Mega Evler projesinin hemen önünde yükselecek olan Mega Evler 2. Etap'ta yaklaşık 120 daire yer alacak.


3 blok halinde yükselmesi beklenen Mega Evler İkinci Etap'ta kat bahçeli daire seçenekleri bulunuyor. Projenin arsa alanı 8 bin 600 metrekare olarak belirlendi. Projede 90 metrekarelik 2+1 daireler, 110 metrekarelik 2+1 daireler, 132 metrekarelik 3+1 daireler yer alacak. Metrekare birim fiyatları henüz belirlenmeyen projede Temmuz ayının ortasında ön talep süreci başlayacak. Projenin temeli önümüzdeki ay atılacak. 


Satışı devam eden Mega Evler projesinde satılık iki adet daire kaldı. 80 metrekarelik 2+1 daire 206 bin liraya, 150 metrekarelik 4+1 daire ise 468 bin liraya satılıyor. 4+1 daireler için satış ofisinde özel indirimler yapılıyor. 2012 yılının ilk aylarından bu yana yaşamın devam ettiği Kağıthane Mega Evler'in sosyal alanlarında kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, basket sahası, tenis kortu, çocuk oyun parkları bulunuyor. Araç sahipleri için iki katlı kapalı otopark inşa edildi.


0212 295 89 62       


http://www.megaevler.com   


Sinem ÖZTÜRK


projeye sor