Şelale Park

Şelale Park

Tuzla Belediyesi'nin 2014 yılı faaliyet raporu kabul edildi!Meclis Başkan Vekili Ahmet Çabuk’un başkanlığında yapılan toplantıda belediyenin 2014 yılı faaliyet raporu Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından slayt eşliğinde sunuldu.

Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir sakinlerini ikna edemiyor!

Bahçeşehir'deki park krizi bitmiyor. Başakşehir Belediyesi, "Şelale Park'ı ailelerin kullanımına açmak için yeniden düzenleyeceğiz" dese de çevre sakinleri ikna olmuyor. Yeşil alanın yok edileceğini savunan vatandaşlar dün yine sokaklara döküldü

Bahçeşehirliler, Şelale Park’taki yıkımı engellemek için eylem yaptı!

İstanbul Bahçeşehir’de son yıllarda artan yapılaşma ve yeşil alan kayıpları, bölge yaşayanlarını huzursuz ve tedirgin ediyor

Başakşehir Şelale Park imara açılmayacak!

Başakşehir Belediyesi’nin, ilçenin en önemli yeşil alanları arasında yer alan Şelale Parkı imara açma girişimine yargı bir kez daha 'dur' dedi.

Serdivan Şelale Park’ın ihalesi yapıldı!

Sakarya Serdivan Belediyesi'nin yeni vizyon projesi olan Şelale Park’ın ihalesi gerçekleşti. Serdivan Belediyesi tarafından açıklama yapıldı.

Başakşehir Şelale Park Sosyal Tesisleri açıldı!

Şelale Park Sosyal Tesisleri, Başakşehir Belediyesi tarafından hizmete sunuldu. Park alanından, otoparkına, spor alanından kafe ve restoran bölümüne kadar bir çok imkanıyla vatandaşların faydalanabileceği tesis, 1000 metrekarelik bir alanda kuruldu.

Kepez yapay şelale için gün sayıyor!

Kepez Belediyesi tarafından açık ihale yöntemiyle Antalya'ya kazandırılan Kepez Park Orman projesinde yer alan yapay şelale, Antalya'nın üçüncü şelalesi olmaya gün sayıyor.

Şahinbey Şelale Park açıldı!

Şelale Park’ın açılışı törenle yapıldı. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, açılış sırasında törene katılan vatandaşları yanlarına davet ederek açılış kurdelesini birlikte kestiler.

Şadi Yazıcı Şelale Park’taki çalışmalar hakkında bilgi verdi!

Tuzla Belediyesi'nin 2014 yılı faaliyet raporu kabul edildi!Meclis Başkan Vekili Ahmet Çabuk’un başkanlığında yapılan toplantıda belediyenin 2014 yılı faaliyet raporu Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından slayt eşliğinde sunuldu.

Tuzla Şelale Restaurant açıldı!

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın vizyon projeleri arasında yer alan Tuzla Şelale Park'ta Şelale Restaurant & Cafe ve Tuzla Belediyesi Bay ve Bayan Havuzlarının açılışı birlikte gerçekleştirildi.

Tuzla Belediyesi yüzme havuzu hizmete açıldı!

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın vizyon projeleri arasında yer alan Tuzla Şelale Park’ta Şelale Restaurant &Cafe ve Tuzla Belediyesi Bay ve Bayan Havuzlarının açılışı birlikte gerçekleştirildi.

Şelale Park'ı 3 ayda 170 bin kişi ziyaret etti!

Şahinbey Belediyesi tarafından Güneykent Mahallesi'nde yapılan Şelale Park, içerisinde bulunan 5 bin metrekare büyüklüğündeki biyolojik gölette misafirlerine sunduğu sandal keyfi ile birlikte yerli-yabancı herkesin dikkatini çekiyor.

Ali Ekber Kızılkan: Maliye hazinesinin Tuzla’daki 57 dönümlük arazisine kaçak inşaat yapılıyor!

CHP Tuzla İlçe Başkanı Ali Ekber Kızılkan, İstanbul Tuzla ilçesi Aydınlı Yolu üzerinde 4 senedir yapımı devam eden “Şelale Park” proje alanı ile ilgili konuştu...

Türkiye’nin en fonksiyonel parkı Tuzla Şelale Park açıldı!

Tuzla Belediyesi, 110 dönümlük atıl vaziyetteki alanı Türkiye’nin en fonksiyonel parkına dönüştürdü. Şelale Park, sağanak yağışa rağmen binlerce insanın katıldığı görkemli bir örenle hizmete açıldı...

Bahçeşehir'de Park çevresindeki restoran ve otoparkın inşaat ruhsatları iptal edildi!

Bahçeşehir'de Şelale Park ve çevresindeki alana yapılan restoran ve otoparkın yapımına ilişkin inşaat ruhsatı, imar planlarına, şehircilik ve planlama ilkelerine ve hukuka uygun olmadığı gerekçesiyle istanbul 1. İdare Mahkemesi tarafından iptal edildi.

Bahçeşehir'de idari mahkemeden çevreci karar!

Bahçeşehir'de Şelale Park ve çevresindeki alana yapılan restoran ve otoparkın yapımına ilişkin inşaat ruhsatı, imar planlarına, şehircilik ve planlama ilkelerine ve hukuka uygun olmadığı gerekçesiyle İstanbul 1. İdare Mahkemesi tarafından iptal edildi...

Şelale Park Haberi

Şelale Park


Tuzla Belediyesi’nin 2014 yılı faaliyet raporu, Belediye Meclisi’nin nisan ayı toplantısının 3. birleşiminde görüşüldü. Meclis Başkan Vekili Ahmet Çabuk’un başkanlığında yapılan toplantıda belediyenin 2014 yılı faaliyet raporu Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından slayt eşliğinde sunuldu. Tuzla Belediyesi’nin stratejik amaçları doğrultusunda gerçekleştirilen hizmetleri anlatan Başkan Yazıcı, “Jeopolitik konumu gereği İstanbul’un en ucunda olmasına rağmen hiçbir şeyin eksikliğini hissettirmeden Tuzla’da yaşayan herkese dolu dolu bir hizmet zinciri oluşturduk. Tuzla’da sosyal belediyecilik anlayışını yerleştirmeyi ve bu anlayışla yaşam kalitesi yüksek bir kent oluşturma düşüncesini ortaya koyduk. Yüksek hayat kalitesiyle lider bir belediye olma yolunda ilerliyoruz. Kurumsal, sosyal, kentsel gelişim çalışmaları olmak üzere 3 ana stratejik amaç belirledik ve hizmetlerimizi bu üç ana amaç çerçevesinde yerine getirdik.” dedi.  


Bütçenin Yarısı Yatırıma 

Bütçenin yüzde...