30 / 06 / 2022

Yakacık Yaşam Konutları fiyatları

Yakacık Yaşam Konutları fiyatları

Yakacık Yaşam Evleri'nde kalan son 2 daire 245 bin TL'den satılıyor...

Yakacık Yaşam Konutları'nda 190 bin liraya 3+1! Hemen teslim!

Yakacık Yaşam Konutları'nda kalan konutların fiyatları 190 bin liradan başlıyor. Teslimatlar da hemen yapılıyor

800 bin bina yıkılmalı! 2 milyon kişinin yaşamı tehlikede!

İzmir ve İstanbul’da yaklaşık 800 bin binanın 1999 yılından önce inşa edilen konutlar olduğunu söyleyen Avrupa ve Türkiye Hazır Beton Birlikleri Başkanı Yavuz Işık, sadece İstanbul’da 1 milyon 600 bin kişinin yaşamının tehlikede olduğunu savundu.

İstanbul Yaşam Konutları geliyor! Yeni proje!

İstanbul Yaşam Konutları projesinde 217 konut, 6 dükkan yer alcak. Proje Esenyurt'ta hayata geçirilecek.

Lens İstanbul Yaşam Merkezi’nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlandı!

Kurtköy’deki Lens İstanbul Yaşam Merkezi’nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, bando ve mehteran takımının coşkulu gösterisi ile kutlandı. Alışveriş, eğlence, lezzet ve sanatın başkenti, Türkiye’nin en büyük yaşam merkezi Lens İstanbul’un birbirinden renkli kutlamalara ev sahipliği yaptı...

Lens İstanbul Yaşam Merkezi 29 Ekim'de açılıyor!

Lens Yapı tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen Lens İstanbul Yaşam Merkezi 29 Ekim'de kapılarını açıyor. İstanbul’a yeni bir soluk kazandıracak Türkiye’nin en büyük yaşam merkezi arasında bulunacak Lens İstanbul, alışveriş, eğlence, lezzet ve sanatın başkenti olacak.

Elements Yalıkavak Daikin ile yaz kış yaşam konforu sunuyor!

Elements Yalıkavak, Daikin’in üstün özellikler taşıyan VRV ve Altherma sistemleri ile 4 mevsim yaşam konforu sunuyor..

Yakacık Tual Adalar Konutları fiyat listesi!

Yakacık Tual Adalar Konutları fiyat listesi 333 bin TL'den başlıyor. Tual Adalar'da teslimler 2018'in ilk yarısında gerçekleştirilecek...

Butiq Yaşam Kartal ev fiyatları!

Butig Yaşam Konutları İstanbul Kartal'da Akgel Yapı tarafından inşa ediliyor. Projede fiyatlar 325 bin TL'den başlıyor...

Yakacık Tual Adalar Konutları fiyatları!

Yakacık Tual Adalar Konutları fiyatları 359 bin TL'den başlayarak değişiyor. Tual Adalar Konutları projesi 2018 yılında tamamlanıyor...

Sakarya'da 30 Dönümlük Yaşam Alanı ihalesi Cuma günü yapılacak!

Başkan Toçoğlu tarafından Pamukova’ya müjdesi verilen yeni yaşam alanı projesi 15 Temmuz Cuma günü ihaleye çıkıyor.

Konut alıcıları artık yaşam alanı olan projeleri seçiyor!

Yöryapı Kentsel Dönüşüm Müdürü olan Sedat Yıldız, ailelerin artık başını sokacak bir yerden çok bir yaşam alanı aradıklarını söyledi

Diyarbakır Kırklar Dağı Konutları'nda fon aktarımı iddianamesi!

Diyarbakır'ın, Dicle Nehri kıyısındaki Kırklar Dağı Yaşam Konutları'nın inşaatında terör örgütüne fon aktarıldığı iddiasıyla aralarında eski Sur Belediye Başkanı Demirbaş'ın da bulunduğu 11'i tutuklu 32 sanık hakkında dava açıldı.

Sinpaş Altın Kuleler’de yaşam başlıyor!

Türkiye gayrimenkul sektörünün temalı en büyük yaşam projesi olan Altınoran’ın kalbinde yükselen Sinpaş Altın Kuleler’de prestijli yaşam başlıyor. Altın Kuleler’in sunduğu benzersiz ayrıcalıklara şimdi 5 yıldızlı yatırım planı ile dâhil olun!

Sinpaş Yapı Altınoran'da yaşam başladı!

Sinpaş Yapı, Ankara'ya değer katan projelerini geliştirmeye devam ediyor. Sinpaş'ın ilk Ankara projesi ve Türkiye'nin temalı en büyük yaşam projesi olan Altınoran'da hayat başladı.

Yakacık Yaşam Konutları fiyatları Haberi

Yakacık Yaşam Konutları fiyatları

Dervişoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Yakacık Yaşam Konutları, Yakacık'ta yükseliyor. Proje 4 blok 80 daireden oluşuyor.


2007 yılında itibaren teslimlerin yapıldığı Yakacık Yaşam Konutları'nda kalan 2 4+1 daire 245 bin TL'den satılıyor.Yüzde 25 peşinat ödendiği taktirde, kalan ücret için konut kredisi kullanılabiliyor.


Yakacık Yaşam Evleri, çocuk parkı, basketbol sahası, yürüyüş parkuru, 24 saat güvenlik ve spor salonu imkanlarını içinde bulunduruyor.


0216 484 58 00

www.dervisogluinsaat.com


Maide...